Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haragszik rám a kutya? Nagyon...

Haragszik rám a kutya? Nagyon remélem hogy nem...

Figyelt kérdés
Ma délután kint voltam vele a kertben,játszottam, labdáztam vele (teniszlabdával). Szemben volt velem, és dobni akartsm neki a labdát, de eltaláltam a hátsó lábát (egyébként egy havanese, tehát kistestű). Egy fél percig sántított, de aztán már nem, és ugyanúgy tudott futni, és nem is sántított. Nem volt szándékos, utána hajlandó volt velem játszani, de remélem nem haragszik rám, vagyis nem fog tartósan haragudni rám.

2021. márc. 9. 22:28
 1/10 anonim válasza:
12%
Ezt az elmeorvosoddal beszéld meg, egy kutya nem tud haragudni, mivel nioncsenek érzelmei, csak ösztönlény. Állat. 34F
2021. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
1. És kit érdekel hogy egy 34 éves nõtlen senki vagy?
2021. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
2: Miért, neked a kutyád a nőd?
2021. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog "haragudni" rád. Hacsak nem gyakran csinálod ezt vele.
2021. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, valszeg már el is felejtette.

Amúgy meg: Basszus véletlenül pipát nyomtam Egyesnek.. A kutyáknak igen is vannak érzéseik.

2021. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Haragudni nem fog. De, ha túl sokszor ugyanígy fájdalmat, kellemetlen érzést okozol, egy idő után nem fog labdázni.Akkor sem haragból, hanem kutya létére igyekszik elkerülni a fájdalmas szituációt.
2021. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, ez újdonság! A ratyi, munkanélküli frusztráltunk már kommentel is! Igaz, provokatív baromságokat, de akkor is! Előrelépés!
2021. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom hogy nem tud megharagudni direktben, de hozzáértőtől kérdezném hogy ha mindent ösztönből csinál,miért lehet az egy kutyánál hogy szinte majdnem minden reggel kitörő lelkesedéssel örömmel fogad és felugrál lábra, bújik ha meglát? nem úgy értem a választ hogy "mert örül neked" hanem mi az ösztöni háttere :)
2021. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehéz meghatározni a "szeretet" fogalmát. A hal szeret, ha bedugod az akváriumba az újjad s odaúszik? Nem. Csak a kaját várja.

A kutya azért "összetettebb lélek".

2021. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy haragszik. A kutya nem tud haragudni, neki te vagy az első az életében.

Ne izgulj, el is felejtette.

2021. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!