Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalat ezzel a Burgimmune...

Tapasztalat ezzel a Burgimmune immunerősítővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyre több helyen látom ennek az immumerősítőnek a reklámját (főként alapítványoknál) és a leírtak alapján jónak tűnik.


Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt valaki aki használta és nem azért dicséri, mert kedvezményt kap ezért, hanem valóban jó tapasztalata van vele.


Egy 10 éves allergiás kutyának gondoltam kipróbálni, de ahhozeg drága, hogy vagy jó vagy nem. Már rendeltem neki drágán olyat, ami semmit sem ért.


2021. márc. 10. 11:59
 1/3 A kérdező kommentje:
* ahhoz meg drága
2021. márc. 10. 12:03
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Mi használjuk a kutyusommal régóta és látványosan használ nála. Már idős, és nagyon le volt lassulva, plusz daganatos is lett, de most olyan fiatalos, hogy csak lesünk sokszor, milyen élénk. (: Volt rajta egy "bibircsók" évek óta, az most tűnt el róla és szerintem a Burgi hatására. Mármint nem használtunk mást, és valószínűleg ez valami allergiás dolog volt. Én ajánlom, mert tényleg jó. :D

2021. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja, előző vagyok: 1 hónapos csomag is van már, ami azért megfizethetőbb pénzben. Szerintem megéri kipróbálni.
2021. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!