Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hallgattassak el egy...

Hogy hallgattassak el egy kutyát a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
A szomszédunkba van egy kutya, aminek olyan hangja van, hogy azt nem lehet elképzelni... Hogy hallgattassam el? Kérlek segítsetek!

2021. márc. 11. 07:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
98%
Városba se jo ott meg a falat fúrják
2021. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
A kutya este 8-tól hajnali 5-ig ugat!
2021. márc. 11. 08:10
 13/38 anonim ***** válasza:
98%
Hát kijárási korlátozás ideje alatt otthon van ő is! Nem mehet el! Jóhogy ugat
2021. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%

Pár kérdésével ezelőtt 2től 4ig ugatott...most meg pont kijarasi korlátozás ideje alatt...

Ne etesétek tovább a trollt

2021. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%
Én írtam ki a német juhászos kérdést, álljatok már le. Semmi közünk egymáshoz a kérdezővel.
2021. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom ki írta, hogy bejelenti, és majd elviszik az állatvédők. Na én meg erről fogom a hasam :D Nézz szét az országban, kisebb gonduk is nagyobb ennél, plusz nincs rá jogkörük. Ha a szomszéd és a jegyző sem csinál semmit, akkor vedd fel éjszaka, ahogy ugat, mutasd meg a szomszednak. Vagy amikor rákezd éjszaka, menj át hozzá és feküdj rá a csengőre.
2021. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmit nem lehet tenni, mi is ebben élünk, szomszéd abszolút elhanyagolja a kutyát - mármint enni és vizet kap, van tiszta helye, orvosilag ok, de NULLA percet játszanak vele, életében nem járt a kapun kívül, stb szóval abszolút idegbeteg szerencsétlen és unatkozik, 0-24 ugat.

Ha a szomszédot nem érdekli akkor nem nagyon van mit tenni.

Jegyző, állatvédő szervezet ezzel a "problémával" ki fog röhögni.

Nekünk átmenetileg segít a magas hangon sípoló telefonos app - pár percre elfoglalja a kutyát hogy keresse honnan jön a hang, de ennyi.

Amúgy csukott ablak, fülhallgatón zene, stb.

2021. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
7%
Ultrahangos kutyariasztó
2021. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
10%
Belelépsz a szájába
2021. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
23%

Ha több kettőnél dobj be vagy két falat 'meglepetés' husit.

Én is utáltam hogy a szomszédaim neveltlen dögjei ki voltak b*szva éjszakára és egész este ugattak.Nyáron a nagy melegben ablakot se lehetett nyitni..

"őket nem zavarja."

És mivel őket nem zavarta nem akartak ellene tenni semmit.Meguntam,nem jártam szólni többet.Két kutyának vesznie kellett,hogy estére mindenki bevigye a kutyáit,de azóta csend van..:D

Hozzátenném,hogy az a két kutya is azért száradt a lelkemen mert állatorvoshoz se akarták vinni őket.Ennyire számított nekik a kutyájuk.

2021. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!