Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hallgattassak el egy...

Hogy hallgattassak el egy kutyát a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
A szomszédunkba van egy kutya, aminek olyan hangja van, hogy azt nem lehet elképzelni... Hogy hallgattassam el? Kérlek segítsetek!

2021. márc. 11. 07:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
66%

#20

Remélem, rájönnek hogy ki volt, és tesznek feljelentést. :)

2021. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
#21 Remélem egyszer melléd költözik egy ilyen kutyás szomszéd :) Majd akkor rájössz, milyen jó poén ez.
2021. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
13%

A kutya nem azért van hogy ugasson? Énekeljen?

Amúgy valami vagy valaki ami zavarja és ugatja? Pl.részeg,drogos,macska vagy valamilyen állat

2021. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
19%
Tudom h idegesítő, de meg kell keresni az okát hogy miért ugat
2021. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
21%

Tudják,hogy én voltam.Minek nézel engem? Szerinted rejtegettem bárki elől is?

Pontosan tudták hogy 2 személy közül ki az aki nem csak fenyegetőzik.Éjjel-nappal semmi mást nem hallgattam csak veszettül ugató korcsokat.Cseszett jó úgy munkába menni,hogy alig alszol.Ablakot nem nyithatsz mert még hangosabbak,ha elmész a kerítés előtt valamelyik meg is kap vagy a rácshoz ránt pedig csak elsétálnál a ház előtt a dolgodra az UTCÁN a JÁRDÁN,kutyások sokszor el se mertek erre sétálni nehogy valamelyik kerítés mögül kiugorjon/kiszaladjon egy neveletlen dög és nekik menjen..


Tartsátok féken a kutyáitokat és senkit ne zavarjatok vele.Magatoknak veszitek nem a környéknek.

Ha meg olyan jól nevelt kutyáitok vannak mint amikről sokan itt áradoztok ne a saját példátokon sajnáljátok az ilyen embert.Mert aki rendesen tartja a kutyáját azt soha senki nem veszi így "célba".

Ha nincs más eszköz úgyis a könnyebb,de kegyetlenebb utat választja mindenki.Aludni,pihenni,nyugalomban és csendben lenni jogod van a saját lakásodban.

2021. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
72%

#22

Én írtam a 17-es választ, neveletlen kutya mellett élek... ettől még továbbra is remélem, hogy feljelent a szomszéd. ^^

2021. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
55%

"Éjjel-nappal semmi mást nem hallgattam csak veszettül ugató korcsokat.Cseszett jó úgy munkába menni,hogy alig alszol.Ablakot nem nyithatsz mert még hangosabbak"

Brühühü. Ebben élek, de nem vagyok szociopata állatkínzó. :)

2021. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
58%
Akkor már inkább kevés altatót vagy nyugtatót rejts a falat a, hogy kidőljön, de ne mérgezd meg, hogy kínlódva, lassan haljon meg, nem az ő hibája, hogy a gazdája felelőtlen.
2021. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
72%
A gazdáját kéne megleckéztetni, nem a kutyát te pribék
2021. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
19%
#28 Te mit szólnál hozzá ha a kutyádat ilyen aljas módon mérgeznék meg?
2021. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!