Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! A kutyusom hány. De...

S. O. S.! A kutyusom hány. De miért?

Figyelt kérdés

Yorkim ma hajnalban hányt, aztán délelőtt is egyszer, most pedig kb fél órája megint. Ilyen fehéres mint a tej, habzik és nyúlós. Széklete van, viszont nagyon szúrós szagú. Nagyon megijedtem és félek. Mi lehet a baj?

A kedve jó, játszik és eszik is!


2010. aug. 18. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A miénk is szokott és általában akkor ha füvet evett, vagy nem megfelelő kaját kapott. Küszködik vele a gyomra. Elfog magától is múlni, nincs nagy baja.
2010. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Norczy ***** válasza:
szia! Nem lehet hogy mérgezés? Valami olyat nem szedhetett össze? És a széklete normális állagú? Nem keményedik a hasa? Szerintem ha nem hadja abba vidd el állatorvoshoz, bár az mindenképp jó volna ha látná doki! Mert ha mérgezés akkor minden óra számít! Addig meg figyelj a folyadékpótlásra nehogy még ki is száradjon! Jobb esetben elcsapta a gyomrát, de ha semmi újat vagy mást nem kapott mint a megszokott akkor fenn állhat a mérgezés is! Állatorvos!
2010. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak elrontotta a gyomrát. Mindig legyen előtte víz, de nem lesz baj. ha holnap is hnyni fog még, akkor tényleg vidd el dokihoz mert kiszáradhat, de nem fog nefélj:)
2010. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most néztem, nem kemény a hasa. Meg ha mérgezés lenne akkor rossz lenne a kedve, nem? De ő eszik is meg játszik is, ugyanolyan mint máskor.
2010. aug. 18. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Tényleg semmi baj, csak a gyomra rakoncátlankodik. Biztos hogy nem mérgezés:) Nem lenne jokedve ha mérgezték volna.
2010. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tejet is itattam vele. Mindig van előtte víz, azt is iszik ugyanúgy mint máskor.
2010. aug. 18. 19:09
 7/15 A kérdező kommentje:
Fúúú, hát remélem én is hogy nem mérgezés. Nagyon remélem! :)
2010. aug. 18. 19:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy orvoshoz vidd?

Hobbi állatorvosok nem nagyon fognak tudni neked segíteni.

2010. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De igen, eszembe jutott. Csak mivel ugyanolyan mint máskor (a hányást kivéve persze), úgy gondoltam hogyha holnapig nem javul akkor elviszem, de gondolom kiírom a kérdést hátha valaki tud valami okosat mondani.
2010. aug. 18. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:

A kullancsot én nem zárnám ki!!

Az állatorvosomhoz naponta kerül be kullancs csípte babáziás kutya,ugyanis hogy ilyen hülye idő van a kullancsok nm pusztulnak el még télen se, az én kutyám babéziás lett januárban!!

Ahány kutya annyi féle reakció!

Párom németjuhásza levert volt,nem evett csak feküdt, eredmény: babézia 3 napos injekció kúra!


Az én boxerem,evett játszott minden rendben volt,és ő kölyök kora óta olyan hogy eszik elkezd szaladni,megint visszamegy enni,és az ugrálásba vissza vissza büfizte hányta a kaját, épp kötelező veszettség ellenire vittem,mikor a párom mondta a dokinak,hogy nézze már meg mert a mai nap 3szor is hányt, de evett jó kedve volt minden oké volt,még láza se volt,ami szintén tünet!

Irány az ultrahang méhe meg volt nagyobbodva körülbelül 4.napja volt fertőzött,szintén 3 napos injekció kúra!!

Mérd meg a lázát esetleg, de én nagyon kullancsra gyanakszok

2010. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!