Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvegyem a kutyusomnak a...

Megvegyem a kutyusomnak a memóriahabos matracot vagy elég egy sima is, ami 10cm vastag és 10ezerrel olcsóbb?

Figyelt kérdés
Idős kutya, eddig sima párnákon feküdt.

#párna #idős kutya #Memóriahabos matrac #Sima matrac
2021. márc. 12. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Mi vettünk 13 éves, gerincbeteg kutyának, szerintem ez önmagában kevés lett volna ahhoz, hogy javuljon az állapota, kap gyógyszereket, ízületvédőt is orvosi előírásra, de most sokkal jobban van és az is lehet, hogy ebben valamennyi szerepe a fekhely lecserélésének is volt.

A miénk 25cm magas, viszonylag kemény, nem süpped el benne, nagyon szeret benne aludni, jobban, mint az előző fekhelyében, pedig az sem volt rossz. Ilyen volt az előző: [link] és ilyen van most: [link] szóval magasságban, sőt árban sincs nagy különbség. Annyi, hogy ennek kicsit hullik az alján a fekete csúszásgátló, tehát valójában nem a legjobb minőség, tervben van, hogy lecseréljük valami jobbra, strapabíróbbra, de szerintem a következő is memóriahabos lesz, csak neten én nem találtam túl nagy választékot.


Arra kell vigyázni, hogy rendes memóriahab szivacs legyen benne, sok helyen (pl. a Hunter, amiről én eddig azt gondoltam, hogy nagyon magas minőség) csak memóriahabos szivacstörmeléket raknak bele és az ugyanúgy süpped, kimegy a kutya alól a "töltelék" és úgy meg semmi értelme.


Összegezve tehát, ha indokoltnak tartod a kutyusodnak, akkor szerintem megéri megvenni, ártani egészen biztosan nem ártasz vele, nem tudom mekkora kutya, de a 10cm szerintem elég alacsony, ha nem jó benne a szivacs hamar kifekszi és olyan lesz, mintha szinte a földön aludna.

2021. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a sima:

[link]


Ez a memóriahabos:

[link]

2021. márc. 12. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdéshez nem tudok érdemileg hozzátenni, de ha elfogadsz egy tanácsot, guglizd ki a terméket. Egészen biztosan megtalálod olcsóbban, a petnet meglehetősen túláraz mindent.
2021. márc. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm 😀
2021. márc. 13. 07:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem találtam olcsóbban ugyanezt, de végül úgy lesz, hogy a simából veszek 2-t és egymás fölé helyezve teszem oda a kutyusnak.

Úgy már tuti elég vastag, puha, de még így is olcsóbb, mint az a másik.

2021. márc. 13. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!