Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom hogy ritkán kapni...

Tudom hogy ritkán kapni tenyésztőtől 70-80 ezer Ft-ért francia bulldog kutyust , de most csak annyiért tudok venni , hol keresem annyiért ? esetleg valaki tud?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 08:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ne vegyél, ha nem tudod még a vételárat sem kifizetni!

Ez egy beteges fajta, az orvosra sokkal többet kell majd költened!

2021. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kevésbé ismert kennelből hibás kölyökért 180 000 ft-ot mondtak. Engedd el ezt az álmot. Gyűjtögess még. Ájfont' sem adnak neked féláron csak mert a annyit tudsz épp kifizetni.
2021. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
Várj vele amíg összegyűlik annyi pénz, ami fedezi az árát, az állatorvosi és az esetleges váratlan költségeket is. Ezen nem szabad spórolni, főleg, ha egy bizonyos fajtához ragaszkodik az ember.
2021. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
82%

Fajtamentőknél érdemes próbálkozni. Ott olcsóbban is el tudod hozni.


Én áron alul senkitől nem vennék, mert nagy eséllyel szaporítóba futsz bele. És az egyeneleg végén többe fog kerülni a kutya, mintha összegyűjtötted volna az árát.

Az összes eb, akik a környezetmben vannak küzdenek valami betegséggel amit jóesetben havonta kiváltott drága gyógyszerrel szinten lehet tartani, de idegrendszeri problémák is gyakoriak így nem fog úgy viselkedni ami a fajtára jellemző.


Pont most halt meg a szomszédunkban egy francia bulldog, az utolsó fél évben már orvostól orvosig vitték, hol a szeme gyulladt be, hol nem volt széklete, végén agyhártya gyulladás vitte el 3 évesen. (ő mentett almos kutyus volt szaporítóktól, menhelyi)


Ha nem szűrt szülőktől, rendes bejegyzett kenelből akarsz venni, akkor lélekben készülj fel ezekre.

2021. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudsz költeni a vételárra, miből lesz állatorvosra? Márpedig egy bulldog elég gyakori vendég a rendelőben.
2021. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
85%
Kapni ennyiért is, de nem kölyköt. hanem kiöregedett tenyész nőstényeket.
2021. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy az állatorvost nem fogom tudni ki fizetni , hanem hogy most a kutyára csak ennyim van, mert nem szeretnék ki adni érte 200-300 ezer Ft -ot ! Meg még plussz az állat orvos is , természetesen rendszeresen vinném állat orvoshoz !
2021. márc. 13. 09:14
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kutyára nem akarsz költeni, majd a 100 ezres műtétekre igen? Hát ezt erősen kétlem...
2021. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Aszta , most ha veszek 300 ezer Ft kutyát akkor az mivel jobb mint ha csak 100 ezért veszem :-/ pénzben mérik az életet !
2021. márc. 13. 09:17
 10/46 anonim ***** válasza:
95%
A te logikád alapján semmiben. Viszont így akkor ne 100 ezerért akarj venni, tele vannak a menhelyek kutyákkal. Ingyen adják onnan őket.
2021. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!