Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadnám ezt a staffit,...

Örökbe fogadnám ezt a staffit, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 13. 14:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
84%

De édes!

Látszik a szemén, hogy megviselt.

Szerintem jó döntés lenne, ráadásul barátságos gyerekkel és más kutyákkal is.

Neked mi a véleményed róla?

Egyébként, sokkal szebb kutya lesz belőle, ha valaki jól tartja, szép a kiállása, arca.

2021. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk azt nem tudom minek jeloltek meg, hogy baratsagos mas kutyakkal es gyerekekkel, mikozben direkt egyeduli kutyanak adjak, es jelenleg is a kenneljebol “nezelodik”, tehat nem nagyon mertek kiengedni a tobbiek koze.

Egyebkent aranyos, meg kell nezni, hogy passzoltok-e, es utana donteni.

2021. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Somogyi Ági ***** válasza:
100%

Úgy látom ők is azt ajánlják, hogy a fajtához értőnek.

Volt már ilyen kutyád?

2021. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A harci kutyákhoz mindig kell tapasztalat, hiába szép, kezdő gazdinak sose való. Ha van tapasztalatod szerintem nincs akadály. Mondjuk a tapasztalataim alapján a nevét biztos lecserélném, többször tapasztaltam a "beszélő nevek" mondás alapját
2021. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mi az a beszélő nevek?
2021. márc. 13. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

Kóbor nevű kutyánk bármit csináltál vele kóborolt. Bátor nevű kutyánk semmitől nem rettem meg. Egy vándor nevű póni akit ismertem O is állandóan kiszökött. Lujza nevű kutyánk, nos hát, az ő neve rossz választás volt. Semmire nem való igazából, csak szereti illegetni magát és állandóan viszálykodik a másik kutyával aki itt van. Ezek alapján a Díva név sem lesz a legjobb választás. Nagyon meghatározza az állatok jellemét a név, minden névnek van valami jelentése, de az állatokat jellemzőkkel is el szokták nevezni, az még erősebben befolyásolja a kutya jellemét.

Én azt tanácsolom, mindenképp pozitív jelentésű nevet adj neki :)

2021. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
A múltjáról azért érdeklődj, hogy miért akarják örökbe adni. Milyen helyen nőtt fel, ugyanis a kölyök kora meghatározó lesz. Sajnos Magyarországon azokat a kutyákat, akik a családjukra támadnak, nem elaltatják, hanem állatvédőkhöz kerülnek, akik néhány hónap múlva, újra családhoz adják.
2021. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mindenképp beszélek a jelenlegi gazdikkal.

Cukinak keresztelném. Vagy Fülinek, imádom, hogy féligkajla a füle, csak félig lóg ☺️♥️

2021. márc. 13. 16:19
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kutya nem "staffi".

Sokkal közelebb áll a pithez.

Ha jól látom,nem gazdája van, hanem menhelyen él.

Azért egy kennelben tartott kutyára kiírni, hogy macskán kívül mindenkivel barátságos, félrevezető.

ha örökbe fogadtad, légy szives, írd majd meg!

2021. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké
2021. márc. 13. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!