Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Porckorong sérv problémás...

Porckorong sérv problémás tacskó keverékemnek milyen jó minőségű tápot ajánlotok amivel kifejezetten az izületeit és a csontjait lehetne védeni, erősíteni?!

Figyelt kérdés
Porckorong sérven (tacskóbénulás) esett át kb. fél éve. Egész szépen felépült, de azért látszik a mozgásán. Szeretném neki megadni a lehető legjobb tápot.
2010. aug. 18. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem erdeklogy az orvosnál.biztos ajál neked valamit
2010. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tipikus tacskó betegség. Kíméld! Pld. ne engedd lépcsőzni, nagyokat ugrálni. Tápot én nem adnék neki, inkább főznék normális kaját. Elég három naponta, addig a hűtőben eláll. De ha jót akarsz neki, akkor veszel LAVET tablettát. Van seniorban is, foatalabbaknak is. A én öre kutyámnak gyönyörűen rendbe hozta az izületeit. Sirdogált már akkor is, ha nyújtózkodott. Ettől teljesen megszabadult a kinjaitól. Diszhalasnál szoktam venni. Ja, és egyáltalán nem drága!!!
2010. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Norczy ***** válasza:
Pontosan melyik Lavet tabi az? mert a neten több tipusát is találtam és engem is érdekelne mert van egy 10 éves németjuhászunk és neki is jó volna ilyen cucc, ami nem horribilis árban van.
2010. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olasz gyártmány én a halasnál szoktam venni. Azt hiszem 50 db. van benne. Az árára nem emlékszem, de arra igen, hogy nem drága. Az eladó majd segít.
2010. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a neten vegyél, hanem szaküzletben! Átverhetnek!
2010. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norczy ***** válasza:
ott csak utána néztem, nem onnan szándékoztam venni, szeretem megnézni alaposan mit is veszek pontosan,a kezemben átforgatni, de azért kérdeztem hogy melyik pontosan mert van 10 fajtája ennek a tabinak.
2010. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!