Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máshol is ennyi hülye gazdával...

Máshol is ennyi hülye gazdával van, vagy ez csak nálunk van így?

Figyelt kérdés
Annyi tudatlan gazdával talakozom, hogy az már fáj. A környékemen alig vannak kiskutyák, főleg kis termetüek, de annak a kevésnek a nagyrésze is kis bolond morgós(tudom a gazda hibája) vagy a gazdaik nem engedik oda más kutyákhoz. Én nem tudom megérteni az ilyen embereket. Én úgy örülök neki, ha talákozunk egy kutyával, akivel játszhat az én kutyám ,de az tapasztalom, hogy a gazdák nagy része, csak elhuzza a kutyáját. Az enyém egy 4 hónapos kistermetű kölyökkutya, jól van szocializálva, szeret játszani más kutyákkal , más gadza miért nem szereti odaengedni a kutyáját? Szegények egy hámmal és flexin rángatva élik le az életüket és nem is játszhatnak más kutyákkal. Mit gondoltok, miért csinálják ezt? Már alig van a környéken kutya akivel játszhatna, kutyaovi nincs, peidg vinném.
2010. aug. 18. 21:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
37%
lehet h féltik a kutyájukat. nekemis van egy kölyök kutyám és én se szivesen engedem oda más kutyához, csak ha toom h ki a gazdija és ismerem őket h jol gondozzák az állatot nehogy vmit elkapjon az én kutyám
2010. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van:( Megértelek. Volt már, hogy csivava megtámadta a középtermetű kutyámat, aki le se sz*rta a fejét (ilyen kicsi kutyáknak nem morog vissza), aztán még nekem pattogott a gazdája...
2010. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban laksz? Ha esetleg közel lakunk egymáshoz, csinálhatnák kutyarandit, nekünk sem ártana egy játszótárs. :)
2010. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De hát velem van, mit árthat az én kis 4 kilós kutyám az övének? Kb semmit. Főleg, hogy játékosan megy oda, nem morogva, nem ugatva.
2010. aug. 18. 21:35
 5/19 A kérdező kommentje:
Erdélyben lakom
2010. aug. 18. 21:36
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát, az nincs közel. :( Kár. Nálunk is teljesen abnormálisak a gazdik, de inkább azok a gazdik, akiknek kistestű kutyája van. Felkapkodják az ölükbe a kutyát, nem engedik oda hozzánk. :S Pedig az én kutyám sincs 3 kg.
2010. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem minden kutya rosszul nevelt. Én sem szeretem mindenkihez odaengedni a kutyáim de ez nem azt jelenti hogy nem nevelem őket és nem játszanak másokkal. De sajnos tényleg elég sok gazda rosszul neveli őket. :(
2010. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen itt is ugyanaz. Egy Yorkiehoz már közeledni se merek, mert azokat ugyis csak felkapkodják, peidg szegény kutya úgy játszana, de a gazdája szerint fél... pfffff
2010. aug. 18. 21:41
 9/19 A kérdező kommentje:
21:40 akihez nem engeded oda, ahhoz miért nem? Tényleg kiváncsi vagyok.
2010. aug. 18. 21:42
 10/19 anonim ***** válasza:

szia.


nekem is kistestű kutyám van.

az enyém is játékos.


nálunk pont fordítva van... az összes idegbeteg kis görcs szabadon van, és megtámadják a kutyámat... emiatt én kénytelen vagyok felvenni az enyémet... volt már hogy egy 2 palotapincsi szabályszerűen ráállt a kutyám nyakára és nekimentek...

a gazdáiknak persze nem szólhatok, mert orkok...

ennyi...

2010. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!