Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier?

Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amerikai Staffordshire Terrier-t szeretnék vásárolni , írnátok róla pozitív és negatív dolgokat? 4éves gyerek mellé? Lakásba(mögöttünk van egy óriási rét...)?

Köszi a válaszokat!! :) 18/l


2010. aug. 18. 21:29
 1/8 xXxOoOxXx ***** válasza:
Azt hallottam róla, hogy könnyen képezhető, értelmes, jó házőrző. Emberre ok nélkül nem támad, de más állatokkal eléggé harcias. Az én kutyámat is egy staff tépte meg, és persze ő nyert.:S Úgyhogy masszív, erős típusú kutya. Nagyon vigyázz, hogy neveled, ugyanis a pitbull-ból alakult ki, tehát veszélyes lehet, ha nem értesz hozzá.
2010. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen gyerek mellé ne vegyél staffordot.Könnyen felidegesíthető,nem kellően kiszámítható,egy gyerek meg ugye a legváratlanabb dolgokat képes a kutyával művelni.Gyerek mellé ne vegyél ilyet.
2010. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morfologus ***** válasza:
Azért ez nem teljesen igaz. sokat eltürnek a kicsiktöl, de soha ne hagyd egyedül kettöjüket, vigyázni kell, de szerintem gondolt átt még 1x
2010. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Az amstaff az egyik legcsaládcentrikusabb kutya!!! Nálunk az egy éves kislány a kutyán ugrál, tépi a fülét, farkát és rá se hederít. Bármikor ott merem hagyni a kislányt a kutyával.

JÓ HELYRŐL KELL KISKUTYÁT VENNI, FOGLALKOZNI VELE ÉS ENNYI. Ha ezek megvannak a legeslegjobb családi kutyát kapjátok.


Készüljetek fel viszont arra, hogy az amstaff egy energiabomba, sok mozgás kell neki, különben unatkozni fog, és jön az ásás, virágok széttrancsírozása, stb.


A világ legjobb fajtája szerintem.


Egy tenyésztő

2010. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is amstaffom van jo helyrol vettuk. Kozepkategorias

Sokat setalunk napi masfel ora ott bandazik a tobbi kutyaval de az en kutyam nagyon nagyon lusta... egesz nap csak fekszik ha nem mennek setalni meg este is csak fekudne ... ez normalis???

Amugy meg a legjobb dontesem egyike volt hogy O velunk van :) En nyugodtan ajnalom gyerek melle de nem mindegy hol veszed az igaz!

2010. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hm , értem köszi! Az biztos , hogy meggondolom. És körülbelül mennyibe kerül egy ilyen kutya?:)
2010. aug. 19. 12:26
 7/8 A kérdező kommentje:
És a Staffordshire Bullterrierről mit gondoltok ? Hasonlít az amerikaihoz, de kisebb, és azt is olvastam, hogy nyugodtabb. Igaz ez szerintetek?:)
2010. aug. 19. 15:59
 8/8 anonim válasza:
Szia =) Igaz hogy a staff-bull nyugodtabb! de ha egy igazi Amstaffot szeretnél akkor vegyél azt, a staff-bull szerintem nem nagyon hasonlít rá, nem arányos a teste a fejével.. Nekem 2 felnőtt Amstaffom van. 6éves kislány mellett és akárhogyan fel vannak izgatva, a kislány oda szalad hozzájuk de egyiknek sem fordul meg a fejében hogy megharapja. :) és ha nevelési tanácsokat szeretnél hozzám fordulhatsz nyugodtan! (=
2011. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!