Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhanyakörvet és spot-on...

Bolhanyakörvet és spot-on cseppet tehetek egyszerre a kutyára?

Figyelt kérdés
A frontline jobb mint az advantix?
2010. aug. 18. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van csepp már nem kell nyakörv, elég az. Mi Frontlinet használunk és nincs bolha, szóval szerintem jó, a másikat nem tudom.
2010. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én Advantix cseppet tettem 2,5 hete a kutyusom nyakára, az állatorvos azt mondta jól tettem, mert az a legjobb. Ahhoz képest a kutya elég gyakran vakarózik, meg bolhát is találtam benn tegnap.
2010. aug. 18. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem 2-t ne rakj rá , nekem legalábbis azt mondta az orvos mikor spot-ont raktam a kutyára , hogy vegyem le a nyakörvet.
2010. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a cseppentés előtt nem volt bolha, utána nem sokkal még is találtál benne, akkor vagy nem vetted észre előzőleg, vagy rosszul cseppentetted be. Kérd meg az állatorvosodat, hogy mutassa meg, hogyan kell becseppenteni. Fürdetni (samponnal) sem éppen jó, mert akkor nagyon hamar elveszíti a hatását. Ha nincs bolha, de vakarózik akkor az lehet tüne akár az allergiának is.
2010. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Spot-on + kullancs nyakörv csak erősen kullancs fertőzött területen (pl: hosszabb túrázás, nyaralás) hasznos, de ott is mérlegelni kell, hogy mennyi ideig vagy a körzetben.

Otthon főként bolhára inkább más megoldást keress.

2010. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dorakindti ***** válasza:
A kettőt egyszerre ne nagyon erőltesd, vagy az egyik vagy a másik. Nem véletlenül van a kilókhoz kötve az adag, máskülönben veszélyes is lehet. Mi mondjuk expot-ot használunk. Ugyan az a a hatóanyag, se kullancs, se bolha, és az ára is jobb. De vannak bio cuccok is. Mondjuk azoknak nem néztem utána, de állítólag jók.
2010. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a legnagyobb kullancsszezonban kiltixet és advantixet is használok a kutyáimra. De mi minden nap erdőben járunk.
2010. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!