Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mechanikus emberi futopadot a...

Mechanikus emberi futopadot a kutyak megtudjak hajtani?

Figyelt kérdés
Csak, mert olcsobbak a mechanikusak. De nem tudom mennyire tudnak meghajtani.
2021. márc. 15. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem elég nehéz volt hajtani sőt... Szinte lehetetlen. Állítani de tudod..



Nem fogja meghajtani

2021. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkor elvetem a dolgot.


Sajnos a kutyaknak valo eleg draga.

Ugy volt apum csinal mechanikusat de annyi munkaja jott ossze, hogy nem tudom mikor lesz ra ideje. Nem most szerintem.


Akkor majd amint mehetek vissza melozni akkor egy elektromosat veszek nekik.

2021. márc. 15. 15:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem viszed ki te futni?
2021. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Bikejöringezni tanítsd meg.
2021. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

En nem birok futni vele sajnos. Hiaba viszem ki a parkba magatol nem rohangal, masik kutyam 10eves o meg mar nem jatszik vele. Nem apportos. Szoval nehez lefarasztani. Szellemi farasztas sem eleg mindig.


Nem sok a mozgas igenye egyebkent de 1-1,5oras elengedos seta edes keves neki.


Kutyafuttatoban 1 ora rohangalastol kiszokott dolni.

De nincs lehetosegem mindrn elvinni, plusz nem is mindig vannak a futtiban nehez ossze hozni. 7-10kmes seta meg sem kottyan neki, inkabb ilyen tavokat setalunk erdoben. Mert tobbet er mint a parkba ballagni oda vissza.


Szoval kell valami plusz azert gondoltam a futopadra. Sokat vagyunk lent, de neki rgy intenzivebb rohangalas kellene.


10eves kutyam apportos neki a labda a mindene es konnyu farasztani. De sajnos a fiatal kanomat nem erdekli a labda :/


Bot utan csak csak elszalad de persze csK ragni akarja.


Osszes alom tesoja labda manias.. O meg nem :( se puller, se labda, se frizbi semmi nem erdekli...

2021. márc. 15. 16:08
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Bikejöring!!!!
2021. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hat oszinten szolva nem igazan mernem vele bevallalni mert ha meglat egy kutyat oda akar menni, jarunk kutyasuliba. De veszelyes ez nekunk egyenlore mert rant oldalra egyet aztan repulok..
2021. márc. 15. 16:15
 8/17 A kérdező kommentje:
Minden kutyaval jatszana es teljesen felporog es rangat.
2021. márc. 15. 16:16
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megkéne nevelni.
2021. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy kutyasuliba jarunk!! Nyilvan nrm egyik naprol a masikra fognak a problemak megoldodni.


Alapjaraton jol nevelt, behivhato meg minden csak a kutya iranti rajongasat nem tudom kezelni ezen dolgozunk. Nyilvan.

2021. márc. 15. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!