Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segít valamit ha felforralt...

Segít valamit ha felforralt vízben fürdetem?

Figyelt kérdés

Természetesen lehűtve.

Néha tiszta lucsok,de a rendes csapvíztől vakarózik. Viszont a mocskot le kellene valahogy mosnom róla,még ha nem is samponnal,hanem csak tiszta vízzel. Vajon ha kiforralom a vizet is ugyanolyan sz@r lesz a víz?


2021. márc. 15. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem a vízzel van a baj, hanem a Qtyával. Nincs semmi a vízben, ami viszketést okoz és forralással eltávolítható belőle.
2021. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát jó. Az állatorvos aztmondta palackos babavízzel fürdessem,de 1 alkalomra 1 zsugorral elhasználok...
2021. márc. 15. 17:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy még az újszülött csecsemőknek is jó a forralt csapvíz, szerintem nyugodtan próbáld ki. Azért 1 zsugor babavíz nem 2 fillér...
2021. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Használj sampont: "advenceTECHniques" Így van ráírva a dobozára. Nkünk bevált. És nem kell minden nap fürdetni. Sokszor elég, ha megszárad, és kikeféled a bundáját.
2021. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg, milyen gyakran fürdeted? Milyen szőre van?
2021. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Hetente nem szabad furdetni.


Borsemleges ph-ju tusfurdovel szoktuk furdetni. Kb felevente max negyedevente. Rovidszoru agybanalvo nagydarab lakaskutya. Jarunk vele a termeszetbe mozogni rendszeresen.

2021. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az oldott klórt forralással hogy távolítod el belőle az nem párolog ki
2021. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mint írtam,sima vízzel mosom le. Illetve drága babavízzel. Jó,nyílván nem megy rá 1 zsugor ha csak lucskos,na de akkor is. Dermilent használunk,de csak 3 havonta. Berni pásztor és javarészt benti kutya,nem szeretném megvárni,míg megszárad és addig széthordja a sarat :)
2021. márc. 15. 18:00
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, de valószínűbb, hogy túl gyakori a fürdetés. Mi sima gyerek tusfürdővel fürdetjük a mienket, de havi 1 a max, inkább 2 havonta, ha már nagyon kutyaszagú.


Esetleg a sarat hagyni kell megszáradni, majd kikefélni, ezért kérdeztem, milyen szőre van a kutyájának...

2021. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Ohh, nem láttam a válaszod, bocsi :)
2021. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!