Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyák is ennyire szeretik...

Más kutyák is ennyire szeretik a napot?

Figyelt kérdés
Mi kutyánk nagyon, nyáron a 40 fokban is kint fekszik, nagyon ritkán megy árnyékba. Ma nagyon cuki volt, a kertben volt még egy nagyon kicsi rész, ahova még oda sütött a nap, és addig odaült napozni:D volt több kutyánk, de ennyire nem vettem észre egyiken se, hogy így imádná a napot.
2021. márc. 15. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig nincs tul meleg,addig szeretik a napot. Aztan az arnyekba menekul.
2021. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fekete spánielem nagyon szerette. De 12 éves kora után már kicsit demens lett, szenilis, süket és vak is. Sokszor a napon lett volna egész nap, nyáron is, 40 Cfokban.. Állandóan vittem az árnyékba,meg inni, nehogy hőgutát kapjon.

De alapvetően nagyon szeretett napozni.

2021. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi kutyánknak nincs baja, de kint fekszik nyáron, kicsit fura dehát gondolom érzi, ha nem jó neki..
2021. márc. 15. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nalunk a nyar szenvedes ... vagyis megoldjuk legkondival, erdei setaval es jo idopont valasztassal ... mivel nekem hegyi kutyam van, nekunk a rosszido a szezon. Nekem sem baj, mert en is jobban szeretem a cidrit mint a kanikulat, tehat inkabb osztol-tavaszig elvezzuk a dolgokat.
2021. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most meg imadja, reggel pont az ajtoba süt, mindig kiul a lepcsore. Aztan ha jon a nyar es melegebb lesz inkabb kiterul a konyha padlojan.
2021. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó , ezt mintha én írtam volna :D full ugyanez :)
2021. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csivava keverékem imádja. Képes 36 fokban délben a napon feküdni. Ilyenkor már inkább beküldöm a házba. Liheg, pirosodik a füle, de akkor is napozik :D amíg hagyom neki
2021. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!