Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le róla? 4...

Hogy szoktassam le róla? 4 hónapja fogadtam örökbe egy 2 éves kutyát.

Figyelt kérdés

Hogy szoktassam le a 2 eves kutyát az ásásról?

Sokszor ott szokott ásni ahol virágok vannak,azt a részt nem lehet elkeríteni mert nagy terület.A kutyával foglalkozva van.Sokat szoktam vele foglalkozni,játszani.Van társa is de ő nem szokott ásni.

Hogy szoktassam le arról hogy ne a virágoknál ásson..kiassa a virághagymákat is.


2021. márc. 15. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy a lyukba amit ás belerakod az ürülékét. HA minden lyukba teszel, akkor egy idő után rá fogja hagyni és akkor betömheted a lyukakat. Tovább nem fogja ásni a lyukat mert ő sem szeretnek belemászni a kakájába. Nekem működött, nem garancia hogy neked is fog, de egy próbát megér.
2021. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj sokat foglalkozni vele vagy vegyél olyan játékot neki, ami lefoglalja. Bár kérdés mennyire lehet egy kutyát erről leszoktatni. :) Azért sok sikert.
2021. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Nincs vitaminhianya a kis dragamnak? Legtobbszor mindig mondani akarnak vmit az ilyesmivel.


Remelem nem mergezo szamara az a virag!! Nezz utana ennek.

2021. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor örökbefogadtuk elvittük állatorvoshoz és megkérdeztem tőle hogy milyen virágok amik mérgezőek számára.Azok a hátsó kertben vannak ahova a kutya nem tud hozzányúlni.
2021. márc. 16. 08:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos,h megfelelo intenzitasj a mozgas,amikor mozogtok? Vagy eleg idotartamu neki?


Mert az asas az unatkozas,folos energiakevezetes jele.

2021. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Annak is lehet köze hozzá, és azzal nem igazán tudsz mit kezdeni.
2021. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
KEdves 6os! Egyes vagyok. A mi kutyánk foxi, azaz kotorékeb. Benne van a vérében, és ahonnan vettük ott még kiskorában tanították is rá. Amúgy benne van az is amit mondasz, de szerintem leginkább az befolyásolja mennyire berögzült nála ez a szokás.
2021. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Keverék kutya.Menhelyről van.Eleget foglalkozok vele.
2021. márc. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!