Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet Mopszot kapni 300.000...

Lehet Mopszot kapni 300.000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Természetesen tenyésztőnél, hobby célra, törzskönyvel.

Illetve Shar Peit lehet kapni 300.000 Ft-ért?


2021. márc. 16. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ismerek egy hölgyet, aki mopszokat ment meg, befogadja őket. Nagyrészük tenyésztőktől származik, akiknél kis ketrecbe zárva élik le az életüket, azzal a céllal hogy szaporodjanak. Egy ilyen nem lenne jó neked? Ingyen adja őket.
2021. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Azok nem tenyésztők, hanem szaporitok, akik így tartják szegény kutyusokat. Sajnos sok ember szaporítóktól vesznek kutyát, de nem szabad éltetni őket! (Mármint a szaporitokat)
2021. márc. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Lehet kapni 300ért, bár kennel válogatja az árakat. Ha nem számit h a felmenők milyen versenyeken vettek részt vagy milyen dijakat vittek el, ami sok vevőnél szerintem csak sznobságként választó ok, és megelégszel annyival, hogy valódi kennelből, fajtatiszta buksit hozol garanciával akkor lehet kapni. Sok energiát nem fektetek bele neked most hajna 6kor de gugliba beirva kiad egy csomó kennelt. Irj egy egy mailt nekik, és kérdezd meg az árakat. Ez nem jofogás.hu, itt nem irják ki az árat. Aki venni akar úgy is felveszi velük a kapcsolatot. Ismerek nagyobb szaporitókat is de azokat inkább nem ismertetem meg veled. Csak egy apróság, ha nem mindenáron most azonnal kell a kutya akkor várj őszig. francia bulldogos ismerősöktől tudom, h az őszi ellések valamiért mindig olcsóbbak mint a tavaszi kölykök.

gugliba beirva hirtelen ezeket kenneleket adta ki. Black Jade Pakony. Cortex-royal Mopsz. Cauda Anularis. Szent Főnix-Bergi. My Little Giant. Summer Dog. Beautiful Clement. Rainbow Shine.

időben kérj tőlük ajánlatokat mert sok helyen előjegyzésben elkelnek a kölykök.

2021. márc. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Az a lényeg, hogy minél drágábbat vegyél, vagy nem vagy tisztában a reális árakkal? :D
2021. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1es, az szaporótó volt, a tenyésztők nem ilyen körülmények között tenyésztik az állataikat.

4es, nem vagyok tisztában az árakkal, viszont 300.000 Ft-ot reálisnak gondolok egy fajtatiszta kutyáért.

3as, köszönöm szépen a segítséget, mindenképp rákeresek ezekre a kennelekre.

2es, így igaz.

2021. márc. 16. 11:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Hozé Tenyésztő Úr, jobb lenne mindekinek ha elhagynád ezt az oldalt.
2021. márc. 16. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez a kutya nem egészséges, szenvedés neki az élet. Angliában felszólították a lakosságot, hogy ne vegyenek.
2021. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Az lenne jobb mindenkinek, ha beszüntetnék ezeket a semmire sem alkalmas, szinte életképtelen, szaporodásra nem képes, rendkívül kényes és beteges fajták további almok lehozatalát.


A szépség eléggé szubjektív dolog, de egy mopszra azt mondani, hogy szép, az azért elég meredek.

Nem akarok megbántani senkit, de a francia bulldog, alig különb.


Egyetlen előnyük, hogy a panel lakó embernek kevés időt kell a sétáltalásra fordítaniuk.



Cserébe az állatorvos jó pénzt keres rajtuk.



Ha ilyen kiskutya kell, akkor vegyél palotapincsit, törpe uszkárt, yorkie-t.


Ezekre legalább lehet mondnai, hogy szép meg aranyos, jók jelző kutyának többek között.



Üdvözlettel,

Hozé Tenyésztő Úr,

Cane Corso Tenyésztő

2021. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

[link]

vercukorszint-jelzo-torpeuszkar-keksz/


Tessék, nem csak jelző kutyák, de abszolút képezhető életmentésre



Hozé Tenyésztő Úr,

Cane Corso Tenyészet

2021. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

#4 vagyok: 300 ezerért én el is hitetem veled, hogy fajtiszta :D De 100 ezer alatt bárhonnan veszek neked leinformálható fajtisztát.

Mellesleg a fajtisztaság sem garancia semmire, ha túl van tenyésztve.

2021. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!