Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tigriscsíkos lány kutyához...

Tigriscsíkos lány kutyához milyen színű hám illik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. márc. 16. 08:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Én vagy a virágos rózsaszínt vagy a psycho canist választanám. Bull szerű a kutyus, én minél barátságosabb színt választanék, mert amúgy ijesztőnek hathat a korlátozott és előítéletes emberek számára.
2021. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Bordó-barna, pink, sötét pink, piros, lila, neon, ha nem számít, hogy kevésbé feminin akkor aquamarine, petrolzöld. Sötét kutyához valami élénk szín illik.
2021. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerű fekete mert jól tartja a színét. Vagy piros az mindenhez megy. Csak egy hám nem kell túlgondolni.
2021. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem fogja egy hám színe miattt megkedvelni vagy megutálni a kutyád. De miért is lenne ez lényeges? Kit érdekel? Magadnak, a saját kutyádra veszel hámot, vagy másoknak? Könyörgöm, első ez nevetséges. Gondoljanak rólam vagy a kutyámról amit akarnak. Az IQ nyomorékoknak tök mindegy milyen hám van a kutyádon, úgyis be fognak szólni.
2021. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3%
Hámot csak akkor érdemes haszánlni, ha a kutya tökéletesen engedelmes, ha nem, akkor nyakörvet vegyél.
2021. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A mienknek rózsaszín nyakörve van, mert az 5 éves lányom ragaszkodott hozzá :D Engem felnőttként pont nem annyira érdekel.
2021. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem lényeges, igazából.

Csak eddig fekete kutyáim voltak, akiknek kb minden jól áll, leginkább világos színek.

De a barna-fekete csíkozottban kb minden elveszik.

Csak érdekelt, ti mit adjátok rá.

2021. márc. 16. 09:17
 8/23 A kérdező kommentje:
adnátok**
2021. márc. 16. 09:17
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a kutyust örökbefogadtad?

Mert ha igen, akkor vele én is szereztem nem régen, csak jelenleg nem tudtam volna neki megfelelő körülményeket biztosítani...


De lehet hogy csak hasonlít.


Mindenesetre, remélem, hogy jó gazdája leszel! :)


Nekem a Psycho Canis és a terepmintás hám tetszik.

2021. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Amikor az előző kutyusomnak vettem (ő is bull típusú, tigriscsíkos volt) még nem voltak színes K-9 hámok, csak fekete. Ha ma kellene vegyek, tuti a rózsaszín virágosat választanám. Én amúgy a Julius K-9 feliratot lecseréltem "Dramaqueen"-re :D
2021. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!