Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elutottem egy kutyat, mi a...

Elutottem egy kutyat, mi a teendo?

Figyelt kérdés
Nyakorv nincs rajta, ember nem volt a kozelben. Nalam van, nem eszik es nem iszik. Az utes utan picit verzett a szaja, de most mar nem. Probal felallni es setalni, de nem igazan megy neki, szoval inkabb csak pihen. Amikor felall es setal, akkor nem vonyit, de nem tunik tulsagosan boldognak. A helyi allatorvost nem tudom elerni, nekem pedig elinteznivalom is lenne. Helyrehozhato valahogy? Esetleg valami fajdalomcsillapito? Egyeb tanacs? Csak eppen, hogy nekitolattam, nem mentem at rajta, de a kerek ala volt beszorulva picit.
2021. márc. 16. 10:56
1 2 3
 1/21 Lost princess ***** válasza:
100%
Mindenképpen vidd el állatorvoshoz ha nincs benne chip akkor vidd be egy menhelyre vagy nézd át a facebookot vagy egyéd felületeket nem keresik e. Ha nem keresik menhely. De mindenképp vidd el állatorvoshoz.
2021. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Szakszerű ellátás híján nagy valószínűséggel kimúlik rövid időn belül.
2021. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérj segítséget egy állatvédő egyesülettől, nem a te dolgod lenne hogy a gazdi miatt kiszökött kutyát elláss. Ettől függetlenül jó, hogy hazavitted. Olvasni kellene benne chipet.
2021. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyből irány az orvos.
2021. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz.
2021. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jajj.:( Törése, belső vérzése is lehet.

Vizet adnék neki, mást nem mernék vele csinálni orvos nélkül. Megyeszékhelyen lakom, itt több orvost van esély elérni, remélem neked is sikerül! Drukkolok a kutyusnak.

2021. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
En nem vagyok magyarorszagi, itt sajnos kemenyebbek a szigoritasok, bar valoszinuleg van a kozelben valahol allatorvos. Megprobalom oket elerni.
2021. márc. 16. 11:08
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak zuzodasa van szegenynek? Elegge oregnek es elhanyagoltnak tunik egyebkent.
2021. márc. 16. 11:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.Itt a belső vérzés a legveszélyesebb eshetőség.
2021. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ird ki facera. Keress helyi csoportot. Addig rakd a kutyát a kocsidba. Hol vagy? Város? Így nehéz segíteni...
2021. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!