Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha nekem van most egy...

Hogyha nekem van most egy kölyökkutyám, akkor bizonyos szempontból anya vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
nem
2021. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem mehetsz GYES-re és semmi támogatás, CSOK és hasonló nem jár, ha erre gondolsz.
2021. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha te érzel olyan közeli kapcsolatot a négylábú kisállattal, akkor hívhatod magad "anyának" mert elméletben lehetsz az, de gyakorlatilag nem vagy az. !Gondolom!
2021. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdésben benne foglaltatik hogy bizonyos szempontból.

Tehát nem szó szerint értem...

2021. márc. 16. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Igen, Manyi néninek (állatgondozó beosztásban) meg a csirketelepen százezer csirke gyereke van.


Jóska bátyámnak (földműves) meg húszmillió rozs gyereke a gabonaföldön.

2021. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem is vagy anya, vannak olyan feladataid a kutyus ellátásában, mint egy anyának... szóval akár :)
2021. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha van egy kolyok kutyad, akkor egy ketsegbeesett gazdi vagy, semmi mas :)))
2021. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

A kutyáka éha tényleg olyanok, még felnőttként is, mint egy szőrös gyerekek :D

De egy baba nevelése azért jóval komplikáltabb.

2021. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Én személy szerint kivagyok azoktól a gazdáktól, akik "kisfiam"-nak meg "kislányom"-nak hivják a kutyájukat. Meg kisfiú, kislány.. nem a gyereked, nem kisfiú, nem kislány, hanem kutya, aki kan, vagy szuka.
2021. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

En anyai felelossegnek erzem a kutyaim joletet, ha kolyok jon a hazhoz, akkor plane. Vegulis egy kis eloleny, egy artatlan lelek, aki majdnemhogy teljes mertekben tolem fugg. Nem ertem mi ebben a rossz, rendesen el vannak latva, szoros koteleket alakitok ki veluk mert erre is szukseguk van, tudjak, hogy szamithatnak ram es barmi tortenik, megijednek, faj valamilyuk johetnek hozzam es segitek. Rendes szabalyok kozott elunk, nem tutyimutyi gazda vagyok, ha rosszak, meg is lesz a kovetkezmenye es ezt tudjak is jol. Ettol fuggetlenul igenis kiallok ertuk, ha egy masik gazda kutyaja zaklatja oket peldaul, es vedelmeznem oket, ha szukseguk volna ra. Nehogymar attol legyek szar gazdi mert szoktam nekik mondani, hogy kisfiaim! :D A legtobb gazdi amugyis ezt viccbol mondja a kutyajara, en is viccbol mondom, aztan rajtam maradt ez a szokas, semmi rossz nincs ebben.

Van az a veglet is viszont, amikor a kutya tenyleg agyon van mutyurgetve, asztalnal eszik meg mittudomen, na az szerintem is gaz, mert ott bajok vannak a gazdi nevelesi modszereivel es altalaban ennek rossz vege is szokott lenni.

2021. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!