Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megtámad egy kutya akkor...

Ha megtámad egy kutya akkor acélbetétes cipőnek volna ellene megállító ereje ?

Figyelt kérdés
Mentem korán munkába, acélbetétes cipő volt rajtam. Egy kutya megugatott a kerítésen belül, természetes jelenség. Azonban egyszer csak látom hogy kibújt valahonnan és szaladt felém. Úgy voltam vele ha nekem jön jól fejbe rúgom, de elég volt hogy ráordítottam és elszaladt. Ha nekem jött volna ért volna valamit az acélbetétessel a rúgás ? Közepes méretű kutya.
2021. márc. 16. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Én már többször is lerugdostam őket, hatékonyabb mint a sima cipő!!
2021. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy kutya csak el akar kergetni a területéről, akkor már az is elég ha határozott maradsz és lépsz felé kettőt. Ha egy kutya tényérg agresdzív, az neü fog elfutni, max akkor megy el ha súlyosan megsebzed, de még akkor sem mindig.
2021. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Értem, de ezt kérdem hogy ez esetben ért volna e valamit a rúgás.
2021. márc. 16. 21:40
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Egy acélbetétes bakancsal vagy cipővel nagyon sokat dobott volna rajta.De egy egyszerü teremcipőben is hatátos .az a lényeg a minél erősebben a létfontoságú szervekre rugj.
2021. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
86%
Ha elvéted a rúgást véged. Engem egyszer 3 kutya lepett meg a semmiből, igaz puliméretűek voltak, de egyből rájuk üvöltöttem,majd a táskát magam elé tartva hátrálni kezdtem, de nem fordítottam hátat nekik. A pillanat hevében jól megugattak de, szerencsére hirtelen továbbálltak. Nekem meg már emelkedett a véremben a túlélő adrenalin szint. Fura érzés, teljesen csak a a támadódra koncentrálsz.
2021. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Bemutathatom a kutyam ... szerintem azzal rugdalod amivel meg birod ... nem birnad sokaig! :)))
2021. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem esett volna túl jól neki, de ha elkapja a lábad, akkor elránt és neked annyi.
2021. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

4 vagyok azt elfelejetetetem leirni amit az 5 irt.

amúgy aki lepontozott elmondaná mért? nem mintha zavarna csak érdekel

2021. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
40 kutya harapott meg eddig szerintem tapasztalatbol irtam amugy nem ajánlom a harcot kutyával csak a kérdésre válaszoltam 4,8 vagyok
2021. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
78%
5 vagyok : Egy fickó mesélte nekem, hogy a pulikeverék kutyája kifordította a vádliját egyszer valakinek. A kutyák támadási ösztöne óriási a tiédhez képest, neked az eszeddel kell megvédened magad. Nagyobb testű agresszív kutyák ellen nem sok esélyed van ha nem tudsz beugrani valami fedezékbe. Én nekem volt hogy a kerékpárt fogtam magam elé amikor üldözött egy tacskó féle, csak az volt a baj hogy már habzott a szája, és nekem meg ledobta a láncot a keró. Hirtelen annyit tudtam tenni ,hogy a kerékpárt magam elé fogtam pajzsként. Végül kinézett magának egy másik biciklist, azt meg bekergette a kocsmába :-D
2021. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!