Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannak milyen tápot...

Dobermannak milyen tápot javasoltok?

Figyelt kérdés
2 éves, szuka és nagyon sovány pedig már sok tápot kipróbáltam :( az ár nem érdekel csak, hogy lehessen nagy kiszerelésben (15kg-tól felfelé) kapni.
2021. márc. 16. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha az ar nem erdekel, akkor a Belcando a legjobb ... jelenleg.


En kiprobaltam ... olyan jo, hogy azota fogyozik a kutyam :)))

2021. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

kutya tápot.



a tápot keverd be konzervel

2021. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utána olvastam, tényleg jók a vélemények róla. Kipróbáljuk, köszönöm még egyszer :)
2021. márc. 16. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Brit care tápok nem vészesen drágák és ahhoz képest jók.

Van jó pár prémium táp még, de én nem szeretem benne, hogy rengeteg a fehérje, ráadásul növényi. Ilyen pl. az Acana, N&D, Real Nature, Taste of the Wild, Carnilove. Platinum se rossz.

2021. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon sovany, de amugy eszik, akkor nem artana egy orvosi kivizsgalas neki.
2021. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Platinumot ajánlom
2021. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Royal Canint eszik az én kutyusom, szereti és a doki szerint is jó neki :)
2021. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 én is ezt mondanám ha fizetnének érte ;) egyébként orvoshoz kellene vinni, lehet hogy beteg és azért nem hízik. A soványság nálad mit jelent? Lehet csak túlreagálod és jó súlyban van
2021. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8!

Nem tudom miért is ne lenne jó neki? Boldog, egészséges kutyus. Rendszeresen járunk orvoshoz, minden eredménye tökéletes. Előző dobim 13 évesen hagyott el, doki szerint nem volt beteg, csupán idős. Ő is Royalt kapott, kivéve mikor már idős lett

2021. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Royal egy alsóközép kategóriás táp, csak prémium az árazása.

Megvannak vele a kutyák, az áruházas tápoknál jobb, de amennyi pénzbe kerül annyiért kapni sokkal jobbakat is.


Állatorvosok azért ajánlják, mert a gyártó százalékot ad nekik érte, legtöbb orvos a saját kutyáit is ezzel eteti, mert nemcsak olcsóbban hozzájut, hanem még elkönyveli eladott zsáknak és arra is kap kedvezményt.

A másik nagy kedvence az orvosoknak a Dog Chow meg a Pro Plan pont ugyanezen okok miatt, azok is kb. Royal szinten vannak, csak egy hangyányit olcsóbbak.

2021. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!