Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik semmit a kutya.(?)

Nem eszik semmit a kutya.(?)

Figyelt kérdés

Vizet iszik, de semmilyen ételt nem fogad el. Emiatt nagyon gyenge és lábra sem tud állni. A szeme gennyezik, valamilyen fehér cucc folyik ki belőle.

Tudom, hogy állatorvost kell hívni, ez megtörtént és majd jön. Mégis aggódom és nem tudom mitől van, ezért csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2021. márc. 17. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Beteg. Beteg kutya nem eszik.Többit majd az orvostól megtudod.
2021. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szia, én kutyusommal is hasonló volt pár éve, őróla kiderült hogy allergiás. Próbálj meg megnyugodni, megy majd az orvos és segít. Jobbulást a kutyusnak!
2021. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én rohannék vele felszerelt rendelőbe. Egy házhoz járós doki nem fog tudni pontos diagnózist felállítani...
2021. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a harmas velemenyet, kijaros orvos csak szinte talalgatni tud, nyilvan nem lat bele a kutyaba. Aztan vagy bejon a kezeles, vagy nem.

Egyebkent mikor kezdodott ez? Gondolom nem tegnap, ha mar allni is alig bir...

2021. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahhoz elég régóta nem kellett ennie, hogy odáig fajuljon, hogy lábra sem bír állni. Az pár nap alatt nem ennyire durva.


Egyébként találgathatunk, mert millió problémája lehet amihez röntgen is kellhet, szóval én a helyedben már az első nap elvittem volna dokihoz.

2021. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen állapotban már jobb lenne felszerelt rendelőbe, kórházba bevinni késedelem nélkül (nem azért nem tud felállni, mert nem eszik, hanem mert súlyos beteg).
2021. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom minden előjel nélkül ma reggelre lett ilyen. Ja nem...eddig miért nem látta orvos?
2021. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!