Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem szeretik a kutyak...

Miert nem szeretik a kutyak ha fujjuk oket levegovel?

Figyelt kérdés
Az enyem is total bekattan ha elkezdem fujkalni :D
2021. márc. 18. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

😁😁😁 enyémnek ez a "jajjj, fejezd már be" feje van egyből 😂 de nem tudom, hogy miért.

Bár ő fiú kutya, és amikor puszilgatom is ilyen fejjel néz rám 😂

2021. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Miert, te szereted, ha valaki a pofadba hajol, es fujkal, mint egy idiota? Na ugye hogy nem.
2021. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
80%
Jó kérdés. Az enyém is bekattan tőle. 😆 Szerintem azért mert piszkálod és ezt játékra való felhívásnak tekinti.
2021. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem kap levegőt. Te neked mien érzés erős szèlel szembe menni??
2021. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert büdös a szád.
2021. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy neked milyen érzés lenne, ha fújkálnák az arcod. Én kiskoromban sem bírtam, nehogymár egy békére vágyó élőlény bírja. Semmi szükség itt fújkodásra, ajánlom, hogy amint lehet, hagyd abba, szerintem semmit nem ártott neked!
2021. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Játékra hívod ezzel. Nincs ebben semmi rossz, kap levegőt és nem köcsögség ezt csinálni vele. Sokszor magukat hozzák ilyen helyzetbe, slag, kompresszor, vagy hólapátolásnál, ahogy a havat eldobják...direkt ők ugrálnak oda, nem a gazdi cseszteti őket. Szóval nehogymár a kérdezőt szidjátok. Nem árt ezzel semmit a kutyának, játékra hívja, amire a kutya is reagál.
2021. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

A kutya ha szereti a gazdit sok mindent eltűr megha nem is szereti amit csinalnak neki.

Pl ha olyan reszen simized amit nem szeret o sokszor hagyja magat. Vagy ha atoleled, azt is hagyja, pedig a kutya nem szereti az olelest!

Szerintem a kutya természetét tisztelni kellene, azt hogy o egy kutya, de sok ember ugy banik veluk mint egy pluss kutyaval.

Kerdezo, miert olyan fontos neked, hogy a kutya pofijaba fujj? Ez kellemetlen neki! Ha akarna siman megharaphatna az orrod, de o annyira huseges es szetet teged, hogy nem teszi. Ezt vedd figyelembe es ne idegesitsd ot.

Miert nem fujsz bele egy idegen pitbull pofijaba?

Megneznem a reakciojat.

Tiszteld a kutyadat,o a leghusegesebb az egesz eletedben.

2021. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
sok a betü. Jol bele huztál a szöveggel xD feleslegesen koptatod a kezed a korán reggeli irásoddal sokan végig sem olvassák.
2021. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
0%
Valószínűleg nem éreznek olyankor szagokat.
2022. nov. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!