Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lázas a kiskutyám, kegyetlen...

Lázas a kiskutyám, kegyetlen forró a nyelve, nagyon sokat iszik. Mit el tudom most lejjebb vinni neki holnapig amíg nem tudunk menni dokihoz?

Figyelt kérdés
Sajnos csak du. 4tol rendel az orvosa és kB 1 órája kezdett rá. Kegyetlen mennyiségű vizet iszik, a hideg padlón fekszik és iszonyat forró a nyelve és a fülei is. Előre is nagyon köszönöm. N28
2021. márc. 18. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha ennyire durva és ilyen hirtelen, inkább most hívj állatdokit.
2021. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék otthon kísérletezni, legalább hívj fel egy állatorvost és kérdezd meg mit tehetsz vele, mit adhatsz neki.
2021. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hívnám ha lenne ügyelet, nem vagyok hülye én se! De mivel ez az opció kilove így sajnos csak du tudunk menni! Nem azt mondom hogy rosszul van mert eszik, iszik, de forró a nyelve, a füle meleg és a pocia is!
2021. márc. 18. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem mondta, hogy hülye lennél, kérdező. Segíteni szeretnénk.

Hirtelen magas láz komoly baj tünete is lehet, ezért lenne érdemes felhívni ügyeletet, akkor is, ha csak tőletek távolabb van ilyen, a megyeszékhelyen vagy akárhol.

2021. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Talán megmérhetnéd a hőmérsékletét. 38 fokig jó.
2021. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
2021. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ha lázat tapasztalunk, kutyák esetében adjunk a testnagyságtól függően fél – egy Algopyrin tablettát (macskáknak viszont NEM SZABAD ugyanezt beadni!). Ha kb. fél óra múlva nem tapasztalunk kedvező változást célszerű állatorvoshoz fordulni."
2021. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg előbb, hogy biztos lázas-e. Nekik magasabb a normál testhőmérsékletük, mint nekünk. Az is lehet, hogy csak melege van.
2021. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Nyissál ablakot, az enyém is hirtelen "rosszul lett" kifeküdt a kőre meg minden, akkor vettem észre, hogy megen befűtöttek.
2021. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl élte?
2022. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!