Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadásnál mi a biztosít...

Örökbefogadásnál mi a biztosíték hogy a kutya megérkezik hozzám?

Figyelt kérdés
Szerződést írunk, én fizetem az orvosi költségeket és a szállítást, viszont a kutyust más hozza el nekem. A szerződés biztosíték, hogy tuti megérkezik a kutyus és nem egy vastag tanulópénz lesz? Segítőkész és jófej az örökbeadó, szinte semmi kétségem nincs afelől, hogy minden rendben lesz, de mégis kicsit paranoiás vagyok ha ilyesmiről van szó.
2021. márc. 19. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen, a szerződés kötelezi majd
2021. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. márc. 19. 22:44
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Majd írjad meg, ha megérkezett a kutyád!
2021. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy is érvényes lesz, ha a szerződést kitölti és beszkennelve elküldi nekem, majd én kinyomtatom, aláírom és visszaküldöm? Mert így nem lesz szerződés 2 eredeti aláírással.
2021. márc. 19. 23:24
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Magánembertől fogadsz örökbe?

Miért nem te mész el a kutyáért?

Ha elhozzák a kutyát hozzád, amikor átveszed, az örökbeadó által aláírt szerződést aláírod, ha megfelelt. 2 példányban. Egyet megtartasz, egyet visszaküldesz.

2021. márc. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Biztos nem csinalnam igy. Ha mar kutyat fogadok orokbe, akkor EN megyek el erte. Nem is ertem.

Egyebkent o elkuld 2 alairt peldanyt POSTAN, amiket te is alairsz, majd az egyiket postan vissza kuldod neki. Igy mindkettotoknek ugyanaz lesz.

2021. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Menj el erte te,ha ketelyeid vannak. Orulni fognak,ha nem kell szaitot keresni a kutyanak!!


Sok facebookos hirdetest lattam,h szallitot keresnek a kutyanak ,aki elviszi az orokbefogadohoz. Gyakori jelenseg!!

2021. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem elmenni. Köszi a válasuokst.
2021. márc. 20. 07:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan fogadod örökbe?
2021. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Civil állatvédőktől. Egy harmadik személy ajánlotta nekem őket.
2021. márc. 20. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!