Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog - Baby Original...

Happy Dog - Baby Original vagy NaturCroq Puppy?

Figyelt kérdés
Ti melyik adjatok/adtatok kolyokkutyatoknak? Ami a NaturCroqot illeti, a Puppynál azt olvasom hogy a 10 kg feletti kutyak eseteben 6 honapos kortol az original termekeket ajanljak, viszont a croq junior/adult-nál is tovább van víve az adagolasi tablazat egeszen 60-80kg-os testsulyig,tehat alapvetoen nem mini kutyaknak valo. Az enyem 15-20kg lesz.

#Happy Dog #száraztáp #Naturcroq #baby original #junior original
2021. márc. 22. 07:50
A kérdező szavazást indított:
Baby Original es tovabbiakban is az Original termekcsalad
NaturCroq Puppy es a tovabbiakban is aNaturCroq termekcsalad
NaturCroq Puppy es a tovabbiakban az Original termekcsalad
4 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónapos kutyusaim NaturCroq Puppyn nőttek fel.

Most váltottunk tápot Happy Dog Junior Lamb&Rice-ra.


NATURCORQ:

Az én kutyáim imádták.

Jó volt a székletük tőle, nagyon szép ragyogó szőrük van és az energiaszintük is normális volt.

Én ajánlom neked.

Az én kutyáim 10-15 kilósak lesznek/maradnak.

3x kaptak 60 grammot.


Mikor elkezdtük a tápváltást a másikra, 30 g Naturt 30g juniort kaptak. Hogy megszokja a pocakjuk és ne legyen baj.


Mostmár csak annyit kapnak a Juniorból ami rá van írva. (185 g kettőbe elosztva)


Szerintem nyugodtan adhatod a Naturt, szeretni fogja a kiskutyád. :)

2021. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!