Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A H típusú hámok nagytestű...

A H típusú hámok nagytestű kutyáknak is megfelelőek?

Figyelt kérdés
Utazáshoz, kiránduláshoz használnánk, egyébként nyakörvben sétálnak. 32 és 38 kilósak. Nagyobb testű kutyákom eddig mindig K9 típusú hámot láttam, de engedem nem fogott meg a kialakítása és az ára sem. Olyat szeretnék, ami nem merev, kényelmes, nyáron sem melegíti őket.

2021. márc. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Nézd meg a Julius K9 hevederhámokat, és esetleg a Longwalk hámot (bár az nagyon drága). Én nem adnék a nagytestűmre H-hámot.


Ha kiránduláshoz használnád, nézd meg a Musher hámokat.

2021. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Itt nézted?

[link]

2021. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha tudsz angolul, mindenképp nézd meg ezt a videót, nekem nagyon sokat segített választás előtt! (Bár én futáshoz kerestem hámot)

A K9 long walk-ja szerintem borzalmasan drága, akkor már inkább Non stop line hám (van fogantyús verziója is, az a grip). IDC power hámot semmiképp se adj rá, mint a videóban is mondják, lefogja a vállat teljesen, nem is kényelmes és káros is hosszú távon az ízületekre.

[link]

2021. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!