Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon elkényeztetem a rotimat...

Nagyon elkényeztetem a rotimat, mindig a szobában babusgatom, attól félek, hogy semmi területvédő ösztöne nem lesz. reális?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztönnek az a lényege, hogy vele születik. A simogatástól nem fogja elfelejteni.
2021. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

De igen. Nagyon szepen vedi az en orzovedom is a lakast!! Agyon simogatom olelgetem kedvesen beszelek vele. Engem is es a lakast is kemenyen vedi.


Sot meg futni is jarunk,h a betorocske ne ussza meg

2021. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még a leglustább kutya és le tud futni egy embert, szerintem nem a sétától, futástól fog utolérni egy embert, amúgy sem hiszem, hogy cobra 11 szerű üldözésbe kezdene az ŐV kutyád...
2021. márc. 22. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

De. Szeretunk sprintet hosszutavfutassal kombinalni. Setakor mindig azt hiszik,h vmi lusta tohonya kutya. De amikor futkarozok veke setanal is,akkor menekulnek. :D


Barmilyen futot elkap a kutyam. Roti fazonu szeles tohonyanak tunik.

2021. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A betörők mindig megetetik a kutyát 1-2 héttel az akció előtt.
2021. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

bármilyen dagadt, mozgásszegény életet élő kutya le tudja sprintelni, mind hosszútávfutni Usain Boltot is, 7x-es világbajnok hosszútávfutót...


azon oknál fogva, hogy 4 lába van, és nem 2, illetve futásra lett teremtve...


tökmindegy, hogy te mennyit sprintelgetsz, nem ad hozzá, nem vesz el szerintem semmiből, így nem is értem mit akarsz ebből kihozni...

2021. márc. 22. 18:24
 7/12 A kérdező kommentje:
mármint sprintert, Usain Bolt az sprinter
2021. márc. 22. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Jól elveszekedtek ezen, közben az mellékes, hogy egy betörőnek ritkán kell futnia kutya elől. Egy kis mérgezett hússal letudják a dolgot.
2021. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann a kanapén alszik este
2021. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8


Sok helyen bent tartják csukott ajtó mögött a kutyákat.

Nálam is perpill bent vannak, az viszont igaz, hogy nálam udvar is van, ahol bármit felehetnek :( :( :(

amikor kiengedem őket szaladni

2021. márc. 22. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!