Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta jön ki...

Melyik kutyafajta jön ki legjobban a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
A családom elgondolkodott egy kutya örökbefogadásán és ettől is függ, melyik fajtára esne a választásuk.

2021. márc. 22. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a retrieverekkel nem lehet mellélőni. Nekem labradorom van, még eléggé gyerek voltam, mikor kaptam, és most már elég idős szegénykém, de rengeteg szép emlék köt hozzá. Nagyon édes, barátságos kutya. De nyilván nevelésen is múlik, egy labrador nevelését is el lehet rontani, viszont alapvetően szerintem kedves, családbarát kutyák, és gyerekek mellé is tökéletesek. Most nekem leginkább labradorokkal van tapasztalatom, mert nekem is labradorom van, és rengeteg ismerősömnek is az van/volt, viszont a golden retrieverrel sem lehet mellélőni szerintem, illetve van többfajta retriever is, de velük nincs sok tapasztalatom.
2021. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A Golden retriever, Labrador, Beagle, Spániel. Ezek jó választások lennének.
2021. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
A juhaszok is megbízhatók
2021. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Goldi, bernáthegyi, bernipásztor, újfoundkandi
2021. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Kb. bármelyik, ha jól van nevelve. Nekünk német juhász és rottweiler volt gyerekkoromban, nagyon szerettük őket, jó kutyusok voltak. Most már nekem is vannak gyerekeim, nekünk egy bull keverék kutyusunk van, ő is nagyon szereti a gyerekeket.
2021. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Hogy fajtát ajánljunk, jó lenne tudni az egyéb körülményeket (kinti/benti, séták hossza, stb.)

Amikkel nekem pozitív tapasztalatom van:

Német juhász

Beagle

Vizsla

Labrador

2021. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Napolyi masztiff,amstaff.

Amstaff nagyon aranyosan eljatszik a gyerekekkel,csak akkor lesz baj,ha elfelejted lemozgatni heti 3x bicajozassal/futassal. De ez kb minden kutyaval igy van... remeljuk erre a kutya megvasarlasa utan is emlekezni fogsz.

2021. márc. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
30%
Bichon havanese
2021. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!