Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet ,hogy legyen egy kutyám?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyit és beszéltem már a szüleimmel ,azt mondták,hogy nem a pénz a gond ,hanem az,hogy azt hiszik,hogy ez nem állandó és,hogy amikor megkapom a kutyust akkor már nem fogok törődni vele.Bár folyton mondom,hogy ez nem igaz,meg minden sehogy sem hisznek nekem.Nem tudom ,hogy bizonyítsak.Anyukám is szereti a kutyákat ,de nem bízik bennem.

#kutya #háziállat #hogyan győzzem meg #kis,közepes testű kutya
2021. márc. 22. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél egy pórázt, menj vele naponta 2 órát sétálni. Csináld egy hónapig, hogy mutasd, hogy kitartó vagy.
2021. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de talán azért nem akarják a kutyát mert ismernek és tudják, hogy nem neked való. Ők a szüleid, ismernek téged, és ha úgy látnák, hogy amibe belevágsz azt végigviszed, nincsenek gyorsan múló hobbijaid akkor biztosan engednék. Szerintem várj még a kutyával, viselkedj felelősségteljesen és akkor majd később talán.
2021. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél egy cserepes növényt. Gondozd, locsold rendszeresen, Naponta csapd a hónod alá és menj el vele sétálni.

Egyébként ha egyik napról a másikra álltál elő ezzel, akkor érthető a reakciójuk.

2021. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Tanulas mellett nem lehet kutyat tartani!! Nincs gyerekem. De megallaitom,h ezt nem tudtam volna se gimis se egyetemistakent vegigcsinalni!!


Vidd el inkabb setalni tanitani a szomszedok kutyajat.


Esetleg fogadj be egy ideiglenes befogadasra varo kutyat. De ha nem tudod elsozni,nalad marad!!

2021. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

#4 Gimnazistaként két kutya és egy macska büszke gazdija vagyok, nem olyan bonyolult :D

Na meg, ha ideiglenes fogad be egy kutyust, az se sokkal másabb, mintha venne egyet.

2021. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Vigye el sétálni a szomszéd kutyáját...akkor már nem mindegy, ha a sajátját viszi?
2021. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

4! Én a gimnáziumot és az egyetemet is végigcsinàltam úgy, hogy volt 1 kutyám és rendszeresen mentem vele sétálni, tudtam vele rendesen foglalkozni. :D mindent meg lehet oldani. Plusz ha van idő a haverokkal elmenni ide-oda meg bulizni is rendszeresen, akkor a kutyára is van idő.


Bár lehet te remete voltál és a könyv felett görnyedtél 0-24, de ideális esetben van élete az embernek a tanulás mellett is, amibe a kutya is belefér. Szóval ez nem kifogás.

2021. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Dolgozz nyáron, mutasd meg, hogy kitartó vagy, és felelősségteljes, és a megkeresett pénzedből tartanád el a kutyust.
2021. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Már bocs, de amíg a szüleiddel laksz, nem te döntöd el, hogy lesz-e kutyád vagy sem. Oké, hogy a pénz nem akadály, de arról van szó, hogy nem tudsz róla gondoskodni. Amíg nem laksz egyedül és nics munkád, addig bizony a szüleid fizetik az állattartást, a kezeléseket, mindent, nem pedig te. Nem tudom hàny éves vagy, milyen suliba jársz, de ha továbbtanulsz egy másik városban mi lesz a kutyával? Merthogy koliba nem viheted, és a legtöbb albérlet sem állatbarát. Akkor marad anyádék nyakán a kutya? Úgyhogy el kell keserítselek, az nem a te kutyád lenne, hanem a szüleidé. Az, hogy kitartóan sétáltatsz egy pórázt egy hónapig, meg légyszizel a szüleidnek, nem jelenti azt, hogy tudsz róla gondoskodni. Úgyhogy várd meg, amíg lesz saját életed, ne a szüleid nyakára könyörögj ki egy koloncot.
2021. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy. Szerintem 25 éves korú "gyerek" alatt max a család kutyája. Az nem pálya, hogy aztán lelépsz iskola, munka, vagy pina miatt, a kutya meg a szüleidre marad, és az, hogy nekik kell vele foglalkozni semmi ahhoz képest amekkora törést jelent ez a kutyának. Ráérsz még ezzel. Kutyát 10-15 éves távlatban fogad magához az ember általában. Ez csak akkor működik ha bizonyos alapelveket lefektetsz az életedben, hogy a legtöbb szituációban magad elé helyezed az ő helyzetét...
2021. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!