Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam? (N&D-...

Melyik tápot válasszam? (N&D- Greenwods)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. márc. 23. 14:39
A kérdező szavazást indított:
N&D
Greenwods
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A Greendwoodsot eszik az én kutyáim és nekünk bevált. Sok táptól voltak bélproblémáik, ettől végre nincsenek.
2021. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából azonos a hústartalmuk, a Greenwoods bárányosának kicsit magasabb, illetve a az N&D-ben csak csirkehús van, a Greenwoodsnak viszont a marhása teljesen csirkementes, és a bárányosban is jóval kevesebb szárnyasfehérje van. Ezek alapján én a kettő közül inkább a greenwoodsot választanám, a marha és a bárány sokkal tartalmasabb hús.

Egyébként az N&D-nek is van bárányos tápja: [link] ami majdnem teljesen csirkementes (csak egész szárított tojás van benne) és egyébként olcsóbb, mint a Greenwoods.

2021. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából semmi baja nincs a csirkehússal, nem allergiás rá :D

Még ezt néztem most: [link]

Illetve most ilyet evett: [link]

2021. márc. 23. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi évek óta a N&D tápokat vásároljuk, nagyon szeretik a kutyáim. Semmi probléma nem volt eddig vele.
2021. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Julius k9-nek csak a neve nagy, amúgy olyan, mint a Pedigree.

3 közül a Britet adnám.

2021. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az N&D tápszemei nem nagyon egyenként? Idősebb kutyus már, és jobban preferálja kisebb szemeket.

#5 azért nem éppen egy pedigree szerintem, gabonamentes és nem színezékekkel van teli meg hulladékkal, de pont azért váltanék mert van jobb ár-értek arányban.

2021. márc. 23. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, nem teljesen olyan, de az, hogy hús és ÁLLATI ÖSSZETEVŐK , az nagyon csúnya ott a legelején.
2021. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van😅 köszi, nekem azon valahogy átugrott a tekintetem
2021. márc. 23. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

N&D-ből az a típusú táp, amit linkeltél azok nagyobb szeműek. :) Én most ilyennel etetem a két 5 kilós kutyámat: [link]

Ez mindegyik méretű kutyának ajánlott, kb akkora, mint a kezemen a köröm (levágva :D). A kicsi méretű kutyáknak való meg a kisujjamon lévő körömmel volt egyméretű.

Amúgy N&D-nél ha a leírásban nem is szerepel, de a képen szereplő csomagoláson ott van, hogy mekkora méretű kutyáknak gyártották szöveggel meg ábrával is. :)

Amúgy a sütőtökössel óvatosan, mert az lazítja a székletét és ha eléggé érzékeny gyomrú, mint nekem az egyik, akkor az nagy szívás lehet... :D

2021. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!