Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora szőre lesz szerintetek?

Mekkora szőre lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

6 hét koruli ezeken a kepeken a kutyus.

Akinek volt valamilyen hossuúszőrű kiskutyája és végignézte a szőr alakulását felnőtt korig.

Szerintetek milyen szőre lesz, mennyire hosszú? Illetve az ilyenkor már látszik, h szálkás vagy hullámos, göndör stb lesz ebből?


2021. márc. 24. 07:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2021. márc. 24. 07:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb olyan lesz a szőre mint a golden retrievernek vagy cocker spánielnek. Tapintásra talán a mudiéhoz lesz hasonló.
2021. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Mit mondtal, mi is a neve? ... BUNDAS? :)))
2021. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Valami ilyesmire szamits :)))


[link]


... es akkor csak pozitivan csalodhatsz

2021. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2-sel értek egyet!
2021. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is cocker spánielszerű szőrűnek mondanám, inkább lelapuló, testre simuló szőr, mint kifelé álló (mint mondjuk a mudinak vagy a linkelt tibeti masztiffnak) és inkább göndör vagy hullámos, mint egyenes. Egyébként testalkatra, arcformára is hasonlít egy kölyök spánielhez, szóval lenne egy jó erős tippem rá, hogy spanci is van benne.

Egyébként nekem szetterem van, hasonló szőrtípus, mint a cocker spániel és neki 8-10 hetesen még közel nem volt ilyen szőre, majdnem olyan rövid volt, mint egy vizslának, sokan annak is nézték :D

Szóval biztosra nehéz megmondani, az viszont szinte már most 100%, hogy elég sok fésülést igényel majd a szőre.

2021. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Angol cocker spániel kutyus?

Ez egyébként eléggé genetika, függetlenül attól hogy a spánieleknek hosszú szőrük van.

Az én spánielemnek rövid szőre van, én is tettem fel még ilyen kérdést és akkor mindenki azt mondta hogy hát nőni fog az csak meg kell várni míg felnő.

Mondjuk a képen már most elég bolyhosnak néz ki, szóval szerintem hosszú szőre lesz, és majd igényelni fogja a kozmetikát hónaponta kb. Eléggé karban kell majd tartani azt a szőrmennyiséget hogy ne csomósodjon be :))

Sok szép gazdis éveket :)!

2021. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kutyus még nincs nalam. Holnap hozzuk el, mentett bloki. Ami fura, hogy a mama szálkás szőrű, papat nem tudjuk, de! 4 kolyokbol egy meg rovid szoru. Talan o a leg szorosebb a tobbihez kepest. hogy a rovid szoru kitol orokolte.... de akkor viszont kozuluk melyik lesz szalkas?
2021. márc. 24. 18:51
 9/12 A kérdező kommentje:
2021. márc. 24. 18:57
 10/12 A kérdező kommentje:

ez a rovid szoru teso:

[link]

2021. márc. 24. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!