Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az erdoben, vagy a mezon ti...

Az erdoben, vagy a mezon ti felszeditek a kutyatok utan a kakit?

Figyelt kérdés
Nem turistautvonal, emberrel se nagyon lehet talalkozni arrafele. Mindig kicsit elszegyellem magam, de ilyenkor hozzam haza zacsiban, vagy mi? Jo helye van ott, de más ezert megszolhat esetleg?
2021. márc. 24. 19:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Oké már 4x leírtad, hogy nem szeded fel a fiktív kutyád utáni fiktív szart és hogy mennyire vagy képzelten kemény gyerek. Még tegyél pár ilyet :))) :)) aztán irány alukálni.
2021. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Olyan helyen ahova ember nem jár (erdőben bokros rész, vagy mezőn egész messze az ösvénytől) nem szedem fel, de ösvény mellett, ösvényen igen. Betonra szerencsére nem hajlandó ürítani a kutyám, így ezzel nincs gondom.
2021. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

#10:

Jól van, öreg, felfogtuk, egy tahó gyökér vagy. De ezt nem kéne reklámoznod.

2021. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
És ezek után csodálkozik valaki, ha az embereknek ellenszenve van a kutyások vagy akár a kutyák felé. Újra bebizonyosodott, hogy sok állattartó magát és a kutyáját feljebb pozícionálja, nem figyel oda a saját környezetére, tisztelet a kivételnek. Persze, ha az ember szólni mer, hogy a kutyája után szedje fel amit odacsinál, akkor kikéri magának. Vigyél magaddal dupla zacskót, aztán dobd ki a legközelebbi kukába. Ha vállaltad, hogy állatot tartasz, az nem azt jelenti, hogy az emberek igényeit egy tiszta, szarszagtól mentes sétára a mezőn vagy a városban már nem kell figyelembe venned.
2021. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Azért aki szarszag mentes sétára vágyik, ne erdőbe menjen. Szerencsétlen őztől sem lehet elvárni, hogy zacskózza a székletét.
2021. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Egy őztől talán nem, de egy kutyagazdától, aki elvileg felelősségteljes, attól igen. A kutya nem tudja összeszedni a székletét, de a gazdája igen, úgyhogy tegye is meg. Nem csak annyiból áll az állattartás, hogy simogatom, hanem egyszerűen vannak kötelességek, amiket el kell végezni, és akár tetszik, akár nem, az, hogy összeszedem a szart az utcán/fűből/réten/mezőn, az is a kutyatartó felelőssége.
2021. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

15

Én természetjáró, gombász, botanász, tájfutó stb vagyok és gyakran járok olyan helyen, ahol más nem.

De még nem okozott gondot vadállat ürüléke, pedig van párezer km erdei/mezei út mögöttem.


De ha bele is léptem volna, akkor az őzszar száraz drazsé, még föléhajolva sem éreztem szagát.

A kutyaszarral kentem már össze a cipőm, meg a nadrágom, hogy térdig kenőcsös voltam. Kívánom nektek is, felejthetetlen élmény.


Az őznek az erdő a természetes élőhelye.

A kutya(szar) pedig nem a természet része.

Ja és a kutyád után TE vagy a felelős.


De ahogy nézem fölöslegesen pofázok.


Kedves kutyások nektek jól esik, hogy ha a más kutyájának a szarjába léptek?

Vagy ha akutyátok más szarát megeszi, vagy csak belehempereg?

Vagy ha szomszéd büdös macskája odaszarik a kertetetbe és a kutyátok megeszi a macskaszart vagy éppen a veteményesetekbe és belenyúltok?

Ja nem, nektek nincs kertetek a kutya miatt, meg a ti kutyátok olyan jólnevelt, hogy nem csinál ilyeneket.


De ne lepődjetek meg, ha valaki belegyalogol a kutyátok szarába és utána szöges meg mérgezett csomagokat hagy hátra OTT, ahol más nem jár, ott, ahol te sem látod, hogy mit eszik fel a kutyád, mert a susnyásban van...

Nem. Nem én, mert tudom, hogy nem a kutya hibája/felelőssége, de hallottam már ilyenről és meg tudom érteni.

2021. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Én mindenhol felszedem, nem ott van a helye.
2021. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%
17-el egyetértek!
2021. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

Én kutyás vagyok, de én is egyetértek a 17-es válasszal. Persze, nem kellene általánosítani, de én azon átsiklottam. Én kutyásként sem szeretek kutyaszarba lépni, és a kutyám talpáról sem szeretem takarítani, nem szeretnék azon agyalni, hogy ami beleszimatolt, az most egészséges kutyából jött-e ki, vagy esetleg tervezzek be extra féreghajtást... stb.

És a hanyag kutyások miatt vesznek egy kalap alá minden kutyást, és szórnak ki mérgezett, rajzszöges falatkákat.

2021. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!