Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörv, csepp vagy tabletta?

Nyakörv, csepp vagy tabletta?

Figyelt kérdés

A kutyámat szeretném megvédeni a kullancsoktól és a bolháktól.

Csak azt nem tudom, hogy nyakörv, csepp vagy tabletta a legjobb?

Aki ért hozzá vagy hozzá tud szólni az kérlek válaszoljon.


Köszi!



2021. márc. 25. 08:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Tablettára esküszöm,azon belül is a simparica trio-ra. Belső férgek,szívféreg,kullancs és bolha ellen véd,komplett készítmény. 5 hetente kell adni és jó ízű tehát beveszi a kutya szívesen nem kell letuszkolni a torkán.

A cseppel az a gondom hogyha nem sikerül pont jól a bőrére cseppenteni akkor nem hat eléggé. A nyakörv jó de én nem akartam még egyet rátenni.

A tabletta kényelmesebb.

2021. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Tablettát soha nem adnék - gyakorlatilag rovarirtót keringetsz a vérében. Ha lelkiismeretes állatorvosod van, vérkép nézése nélkül nem is engedné szedni. Nyakörv nekem nem meggyőző, bár a foresto az ára alapján nem lehet rossz.


Nekem ami bevált a csepp, az Advantix. Kullancsos helyen élek, de kb napra pontosan 3 hónapig nem megy bele, miután rátettem. Csak széthajtogatod a szőrét a nyakán/lapockáján és csókolom. Legjobb.

2021. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
2-es akkor féreghajtót se adsz neki...szívféreg ellen se? Lelkiismeretes orvos nem engedné hogy ne add.
2021. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Féreghajtó egyszeri adag - szívféreg ellen nem adok neki.
2021. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Tablettát nem adnék, és a csepp is beszívódik, szerintem jobban mint a nyakörv hatóanyaga. A féreghajtó pedig teljesen más történet. Szóval nyakörv, de az sem kell egész évben szerencsére.
2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk nyakörv vált be 4 kutyán. Kiltix.
2021. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nexgard spectra - tökéletes.
2021. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Fipromax.

Olyan mint a Frontline, csak sokkal olcsóbb.

2021. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
#8 vagyok, a lényeg lemaradt: spoton.
2021. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Nyakorv leszakad ... cseppek lemosodnak ha a kutyat szoktad usztatni is ... a tablettakkal semmi baj. Kutyaknak van kitalalva!

Bravecto 3 havonta (de nem ved szivfereg ellen), vagy NexGard Spectra havonta (szivfereg ellen is).

2021. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!