Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy póráz nélküli kutya...

Egy póráz nélküli kutya majdnem megsebesítette a barátnőmet, mire én a kutyát meg megszúrtam 1x a késemmel. Lehet ebből valami bajom, ha a gazda feljelent?

Figyelt kérdés

Morogva, vicsorítva jött felé, aztán rástartolt a lábára, majdnem elkapta, amikor megszúrtam. Erre visszahőkölt. A gazdika száz méterre traccsolt és megfenyegetett, hogy feljelent, ha nem fizetem ki az állatorvost. Mondtam nyugodtan, a kutyája támadott én meg megvédtem magunkat...

(Igen, van nálam kés, de legális méretű, ha valaki ebbe akarna belekötni.)



2021. márc. 25. 08:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
ne fizesd ki
2021. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
póráz nélkül nem lehet kutya
2021. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
a gazdája a hibás, örüljön hogy ennyivel megúszták. KÖTELEZŐ a póráz.
2021. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A kés legális bizonyos pengehossz alatt, nem viperával mentem. Különben nem lehet kutya póráz nélkül, de klassz, hogy megint az utca embere a hibás, a kutyás meg nem.
2021. márc. 25. 09:29
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Ismerős hasonló esetéből adódóan úgy gondolom, hogy mindkét fél kezelhette volna ezt másképpen. S ebből mindkét félnek egyformán baja származhat.
2021. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem írta hogy a kutyás neü hibás, de leszúrni egy élőlényt azért elég beteg... Felrúgni én is felrúgnám ha ezzel lekerülhető a baj, de biztosan nem szúrnám le.
2021. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
én pedig leszúrnám, ha a barátnőm életét veszélyezteti. Itt egyedül a kutyatartó a hibás. a kutya bármikor meghülyülhet bármitől ezért is kell a póráz.
2021. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Abba a pillanatba engem se érdekelt, főleg hogy a barátnőm retteg a kutyáktól. Nekünk is vannak otthon szüleimnek, de sose mennek ki a kapun kívülre póráz nélkül és bármikor visszajönnek első szóra. Ha az én kutyám ilyet csinálna, nem győznél elnézést kérni, a kutyát meg alaposan megfegyelmezném, hogy többet ilyen eszébe se jusson. Mi van ha kisgyerekkel lettünk volna?
2021. márc. 25. 09:41
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
felrugni?! Te hulye vagy b+, egy elborult agyu kutyat hiaba rugdosol vagy kikeruli a rugasod vagy pont lexarja, egy kaukazusi juhaszkutyat pl hiaba rugsz meg meg se erzi :D Es elolenyt leszurni rossz? Hogy kerul a hus a tanyerodra szerinted te agyhalott nyomorek? omg ennyi idiotat... Ebben az esetben a tuleles a lenyeg, jol tetted hogy megbokted, remelem ezek utan el is altatjak a francba az ilyen emberekre veszelyes allatokat
2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
felrugni? azzal mit érsz? még lebénulsz te is a végén.
2021. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!