Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki sokkolóval provokál...

Ha valaki sokkolóval provokál egy komondort az megvadulhat?

Figyelt kérdés
Van egy házunk ami felújítás alatt áll és van egy villanyszerelő akit azon kaptam,hogy sokkolóval provokálja a komondorunkat. Utálja a kutyát mert fél tőle és most provokálja. A kutya egy másik udvarban van,nem tudja bántani ezt az idióta embert de ez akkor is eszt csinálja. Rászóltam,hogy fejezze be a kutya provokálását,de sajnos holnap is megy szerelni és mi nem tudjuk felügyelni mert dolgozni vagyunk. Amint írtam a kutya egy másik elzárt udvarban van nem tudd senkit megtámadni. Félek,hogy ez miatt megvadul a kutyánk!
2021. márc. 25. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Videózzátok le és mehet a feljelentés, nem normális az ilyen.

Ne várjátok meg, míg megunja a kutya és rátámad. Akkor biztosan a faszinak adnak majd igazat.

2021. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Alap, hogy kirugjatok ezt a villanyszerelot kerdezo, ez eddig miert nem tortent meg?
2021. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap elküldöm a szerelőt. A félreértések végett írom,hogy nem érintette hozzá csak messziről ijesztgette vele,de nyilván már ez is okot add arra,hogy elküldjem. Ha hozzá érintette volna akkor már egyből a rendőrséget hívtam volna.
2021. márc. 25. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

1. sokkolo meg a villanyszerelonel sem legalis.

2. munkateruleten a melos nem zaklathatja a haziakat ... van ott biztos egy fonok is, beszel vele.

3. kutya ettol nem fog megvadulni, max nem fogja kedvelni a villanyszereloket :)

2021. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Amugy megnyugtatlak, sokkoloval nem lehet egy kutyanak artani ... ha megrazta volna a kutyat, elvette volna tole a sokkolot a karjaval egyutt :)


Sokkolot ott kell am tartani tartosan, hogy hatasos legyen ... nehez egy duhongo kutyan tartosan ott tartani foleg, ha a kutya szajaban van az ember keze :DDD

2021. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

"Rászóltam,hogy fejezze be a kutya provokálását,de sajnos holnap is megy szerelni és mi nem tudjuk felügyelni mert dolgozni vagyunk."

A komondort sajnálom, hogy ilyen töketlen gazdája van, hogy csak ennyire telik tőle, mikor látja, hogy fegyverrel mennek neki.

2021. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Rugd ki a villanyszerelot. Ra is hivhatod a rendort,mert a sokkolo illegalis!! En is megkerdojelezem a szerelod epelmejuseget.

Jobb,ha az ilyen tipikus bajkeresotol megszabadulsz azonnal.


Mas szerelonel kosd ki,h nem lehet nala fegyver a maganteruleteden. Itt te hozod a szabalyokat. Fotozd le a villanyszerelo igazolvanyat. Vagy a vallalkozoi igazolvanyat.

Szamlat kerj tole. Akinek vannak ilyenjei,tobb esely van ra,h normalis...


A sajat teruleteden ne adj szajkosarat a kutyadra semmikepp,foleg ,h el van zarva.


Egy szerelot se hagyj felugyelet nelkul . Kuldj oda vkidet felugyelni oket.

2021. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam,hogy lesz olyan kommentelő aki sértegetés nélkül nem tudd válaszolni! 6-os.
2021. márc. 26. 03:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!