Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A minap egy kutyás oldalon...

A minap egy kutyás oldalon olvastam,hogy egy nő,fiú kutyát keres a szukájának párzás céljából. Ez így legális?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva rajta teljesen. Azt írta,meg kell hogy tapasztalja a kutyájának az anyaságot (wtf?). Ilyet tehet fel vki anélkül,h megbüntetnék?


Ami még kiverte a biztosítékot,hogy egyböl lett 3 "jelentkező"...


2021. márc. 25. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igen legális. Szerencsére már sok helyen maga az üzemeltető/adminisztrátor törli az ilyen bejegyzéseket vagy hasonlókat.
2021. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,benne van a szabályzatban,hogy szaporítókat kitiltanak,de gondolom még nem látta.. Teljesen kivagyok akadva,hogy ez nyíltan így megy.
2021. márc. 25. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Amíg az állatkínzók egy ejnye-bejnyével megússzák...
2021. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken lakom és itt az a mindenki által követett „bölcsesség”, hogy egyszer muszáj szülnie a kutyának. 🙃🙄 Ha (ritka esetben) ivartalanítják, előtte akkor is születnek vele egy almot...
2021. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor - főleg elmaradottabb térségekben - állatorvosok is tanácsolnak olyat, hogy egyszer ellenie kell a szukának. Ez nyilván nem jó, de sajnos létező dolog.
2021. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

" Ilyet tehet fel vki anélkül,h megbüntetnék?"

Miért büntetnék meg? Sehol nincs törvénybe foglalva, hogy tilos fedeztetni.

2021. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "szeretném hogy megélje az anyaságot" marha gyakori dolog kutyáknál macskáknál, meg az "így tanítom a gyereket az életre".

"Jaj úgy is lesz kinek adni a kiskutyákat, majd meghírdetjük facbúkon!"

2021. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak az a bűntetendő, ha valaki haszonszerzés céljából, állatkínzó módon túlelletett szukával szaporít?
2021. márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

ma 00:44

Mivel büntetnék?

A szaporítást akkor büntetik, ha sok kutyával, nem megfelelő tartási körülmények között csinálják.

Akkor sem a szaporítást büntetik, hanem az állattartás nem megfelelő módját. Ilyenkor szoktak hivatalosan kobozni is, felszámolni az állományt.

2021. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

#9 igen, én is erre gondoltam.

Ha valaki fedeztetni akarja a kutyáját az esetleg nem etikus de amúgy miért ne tehetné.

2021. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!