Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karantén alatt hogy sétáltatha...

Karantén alatt hogy sétáltathatom a kutyusomat ha pozitív lett a tesztem?

Figyelt kérdés
Már semmi bajom de még 1 hetem van a karanténból.
2021. márc. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Karantén alatt nem hagyhatod el a házat. Kérj meg valakit, hogy vigye el a kutyát helyetted.
2021. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak van valaki aki el tudja vinni meg erre a pár napra sétálni.
2021. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
sajnos addig nem jöhetsz ki amíg tart a karantén max az udvarra(ha van) pl ha jófej a szomszédod kérd meg hogy vigye le neked sétálni a kutyát
2021. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
93%
Keress rá Facebookon: Segítség gazdiknak karantén idején oldalra, ők "összehoznak" egy önkéntes sétáltatóval aki tud segíteni.
2021. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

En levittem oket. Maszk, kesztyu, igaz csak a tombot kerultuk meg embereket kerultem.


Este 11orasi setan setaltam tobbet amikor tenyleg nem volt az utcan senki.


En senkire nem tudtam rabizni oket. Hogy napi 3x levigye oket.

Mellesleg este 11kor ki vitte volna le oket? Mikor kijarasi tilalom van 8 utan. Az illeto jojjon el szabalyt szegve setal a kutyakkal majd szabalyt szegve haza megy?


Nekem enyhe lefolyasu volt. De mindent betartottam. Es a lepcsohazunkban is jeleztuk! Betartjuk a karantent, de a kutyakat le kell vinnunk.


Egy szomszed sem ajanlotta fel, hogy segit, pedig kutyasok is laknak itt :D

2021. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Ahol lakom, a kerületi állatvédő egyesület segít ebben a gazdiknak, akár csak sétában, akár abban is, ha a gazdi kórházba kerül. Nekem még nem kellett hozzájuk fordulnom, de ha más segítségem nem lenne, hozzájuk fordulnék. Felétek nincs ilyen szervezet?
2021. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan kutyak,akiket nem vallal egy setaltato se sot meg csaladtag se a gazdan kivul. 5-ost megertem. Nyilvan nagymeretu kutyaja van. Ha mas viszi es tegyuk fel balesetet okoz a kutya,a gazdat veszik elo. Kinek kell a problema?? Csak a gazda tudja,milyen helyzetben mi a protokoll a kutyaval,hogy minden gordulekenyen problemamentesen menjen.
2021. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos a kutyusom már 8.napja anyukámnál van. Így tudtuk megoldani és nagyon bűntudatom van miatta de nem akarom, hogy bárki miattam elkapja ezt a szart. Egyébként szeret ott lenni, szeretik őt is és van más kutyus is. Leviszik sétálni egész nap vele vannak és finomakat eszik is. Csak ez a fránya bűntudat.
2021. márc. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!