Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szabadott volna bantanom?...

Nem szabadott volna bantanom? Ti hogyan reagaltatok volna?

Figyelt kérdés
Tegnap este munkából haza menet sétáltam mikor mellettem 10m re egyszer csak kutya ugatast hallok akkor vettem észre hogy egy közepes termetű pitbull kutya. Szép lassan elkezdtem hátrálni de nem igazán használt. Elkezdtett felém futni ugatva. Próbáltam el ijeszteni kiabaltam vele de már harapni akart gyorsan belerugtam egyet és el szabadott majd messziről folytatta az ugatast én meg szép lassan elmentem tőle. Nagyon szeretem a kutyákat nem akartam bántani. Kicsit bűntudatom van miatta.
2021. márc. 26. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A bűntudat egészséges. (Normál mennyiségben.)

Én is ezt csináltam volna, pedig szeretem a kutyákat.

2021. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%
Ha tenyleg agresszivan kozeledett feled, ez a minimum. En sem szivesen tennem, de ha nincs mas lehetoseg...
2021. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Imádom a kutyákat,de jópárat ruháztam már meg támadás miatt. Leginkább séta közben az én kutyámra mentek rá. ( németjuhász,kuvasz,keverék is). Sajnos falun lakom és rengeteg a kóbor.
2021. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
80%
Igazából feltehetnéd a kérdést: Volt más választásod? Az előttem válaszolók, jól kifejtették, még annyi, hogy szerintem így jártatok a legjobban. Ha megtámad, megsérülsz, akkor befogja a sintér és elaltatja. Így legalább remélhetőleg, befogadja egy ember és hátralévő életetében szeretett lehet. De egyébként ha nagyon sajnálod őt tehetnél valamit ezügyben. Facebooko-n elküldhetnéd állatvédő szervezeteknek, hogy hol szokott kóborolni illetve vihetsz neki enni/inni.
2021. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy kóbor kutya lenne. Fél éve lakunk abban az utcában de eddig még egyszer sem láttam. Szerintem csak ki szökött, csavargot vagy lehet hogy egy felelőtlen gazdi nyitva hagyta a kaput
2021. márc. 26. 08:50
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

5! Pontosan ez a kóborkutya definíciója.


Egyébként én is kutyab.zi vagyok, de nem egy kutyát kellett nekem is felrúgnom amikor ment volna rá a lábamra.

2021. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Holdj magaddal sprajt. Kezedbe legyen. Paprika,bors,stb. Nem fog tobbet odajonni utana hozzad legkozelebb.


Hogy nezett ki amugy a kutya,mit csinalt,amibol azt gondolod,h meg akart harapni??



Enyem koborkutya volt es az is szaladgalt kertrol kerte kajat keresni.

Lehet,h eheztetik es kajat kunyeralni ment hozzad. Sajnos sok helyen eheztetik az ilyen kutyakat es maradekokat keresve szed ossze maganak kajat.

2021. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. Hát van ez a jatszunk féle ugatas akkor Húzz a k rva anyadba meg a szét teplek k csog féle. Neki elsőre ez a huzzal innen mondom oké szép lassan elkezdtem hátrálni ahogy háttal fordultam kb már jött is ugatva látszott a test tartásán hogy agresszív. Úgy voltam vele hogy el futni úgysem tudok szóval próbáltam gornyedve kicsit a hátam hogy vedjem a golyoimat közben a bal kezem előre tettem kicsit lefelé hogy ha már harap akkor oda harapjon. De láb féle akart harapni pont úgy tudtam nem teli izomból azért de torkon tudtam rúgni. Igazából éreztem hogy baj lesz
2021. márc. 26. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bántottad, védekeztél. Szerintem a kutyának sem lett túl nagy baja. Így jártatok a legjobban, mindketten. :)
2021. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazad volt, én is rúgtam már fel kutyát. Nem jókedvemből, mert szeretem őket, de mikor támad, akkor megvédem magam/akivel vagyok.
2021. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!