Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a facebookos, jófogásos...

Ezek a facebookos, jófogásos kutya hírdetések megbízhatóak? (pitbull vásárlás)

Figyelt kérdés

Eddig vagy tenyésztőtől vettem vagy menhelyről hoztam, viszont gyerekkorom óta szerelmem a pitbull fajta, amiből nincs tenyésztő ugye, menhelyen meg nincs (de ha lenne is nem kölyök lenne, nekem pedig fontos volna hogy kiskorban szocializálódjon) . Tehát egy apbt kölyköt szeretnék, eddig ahol találtam az vagy a jófogás, vagy az ebadta, vagy a facebook volt... azokat is rögtön elkapkodják habár 20-50 ezer közt kérnek ált. a kiskutyákért. Külföldről inkább nem vennék mivel nem tudok profin semmilyen nyelven és nem akarok félreértést.

Szóval akkor maradnak ezek az apróhírdetések? Jó ötlet szerintetek?



2021. márc. 26. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne tenyésztő? Vannak, akik tk-ezik a kutyájukat! Nem FCI-s tk-el értelem szerűen, de AKC-s tk-es pitek vannak itthon! Meg van a standardjuk, vannak kiállításaik, eredményeik.

Kicsit nézz utána a fajtának.

[link]

2021. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 tatagami ***** válasza:
Nem fogsz találni FCI regisztrációs tenyésztőt mert a szervezet nem ismeri el a pitbullt tehát MEOSZ-nél ne keress. Az amerikai regisztrációt meg írták előző válaszban. Ott tudnak segíteni itthoni tenyésztőt keresni vagy esetleg kintről hozatni.
2021. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!