Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergia tud ilyen tüneteket...

Allergia tud ilyen tüneteket okozni kutyáknál?

Figyelt kérdés

Hello!


A kutyám valamire allergiás, egyelőre csirke mentes kajákat kap. Úgy vittem el a dokihoz hogy a fejét rázta sokat és azt hittem bevan gyulladva. A doktor úr megnézte de a dobhártya ép és nincs begyulladva a füle.


Van ilyen hogy a füle nincsen begyulladva csak az allergia miatt viszketeg a füle és emiatt rázza a fejét?



2021. márc. 27. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hello. Ha belenézel a fülébe, tiszta? Vagy van benne barna "fülzsír"?


A mi kutyánknak volt és a bűzmirigye okozta a galibát, ki kellett nyomni, mert meg volt telve.


Amúgy ő is csirkeallergiás.

2021. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyèm ràzza a fejét, így derült ki, egy óra múlva pirosak és dagadtak lettek a fülei, és a feje. Csirke allergia nàlunk is.
2021. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csirket evo kutyam is sokat razta a fejet. Most mar csak mas husokat veszek a kutyaknak. Nem razzak a fejuket.
2021. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bűzmirigye kilett nyomva de nem az okozta. És ha belenézek a fülébe akkor azt látom hogy váladék mentes és amikor belenéztek otoszkoppal akkor is azt mondták hogy tiszta.
2021. márc. 27. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:

A buzmirigyet ki nyomja ki, kozmetikus vagy doki?

Ha elviszem a kutyam dokihoz es megmondom nyomja ki vagy nezze meg a buzmirigyet nem leszek illedelmetlen?

Vagy a doki magatol szol?

Csak mert nekem a dokink ezt sose mondta, habar tudom hogy letezik.

A kutyam 12 eves es sose volt neki kinyomva, ez baj?

2021. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális esetben magàtól tisztul. Ha nincs vele gond, nem kell piszkàlni
2021. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es honnan tudom, hogy rendben van? Szemmel lehet latni vagy ki kell tapogatni? Nagy labradorrol van szo:)
2021. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vakarózik, rágja a lábát, rázza a fejét, dörzsöli a popóját a földhöz, vagy büdi halszagú váladék nem távozik a kutyusból, akkor valszeg nincs betelve. De a következő dokilátogatásnál nyugodtan kérdezz rá, ez abszolút nem "illetlen".
2021. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!