Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a tibeti masztif tenyész...

Erről a tibeti masztif tenyésztőről mit gondoltok? nagyon szimpatikus nekem

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek lehetséges lenne megalkudni 300ba?


illetve mit írjak neki?


2021. márc. 28. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nezd meg elobe az anya es apa kutyat mindenkepp,mielott vasarolsz. Nezd meg,hogy mennek vagy szsladnak. Latsz-e santasagot vagy nyulugrasszeru futast,mert az a diszplazia jele!!


Alku: max az egy eves kolyokkutyara alkudhatsz.


Ha vannak allataid,vidd magaddal es nezd meg,h jon ki veluk. Meg a gyerekeket is.



A kolyokkutyak ne a pinceben legyenek tartva. Nezd meg az eletkorulmenyeiket.


En nem lattam az oldalon dijakat. Nem veszik komolyan a tenyesztest. Nem jarnak el versenyekre.


Kerj papirokat. A tenyeszszemlen kotelezo a reszvetel. Nekem ez olyan szaporitonak tunik.

2021. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, én biztosan bekínálom 280-al, esetleg 300 a plafon.
2021. márc. 28. 14:55
 3/4 A kérdező kommentje:

A szülők champion, diszpláziaszűrt kutyák. A kicsik 8 hetes kor után kizárólag törzskönyvvel, szerződéssel költözhetnek az új otthonukba.


miért tűnik neked ez szaporítónak?

2021. márc. 28. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem piac kerdezo.

El fog hajtani a francba, ha alkudozni probalsz, es tok jogosan. A szuresek, kiallitasok, a kutyak tartasa, oltasa, mind-mind penz! Jo ha van rajta kb 50 ezer forint haszna, de lehet, hogy annyi se. Es te ezt el akarnad venni tole, de tenyleg?

Eleg proli hozzaallas, bocsi :)

2021. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!