Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » King charles spániel első...

King charles spániel első kutyának? Tapasztalatok? Ajánljátok?

Figyelt kérdés
Tart valaki ilyen kutyát? Drágább mint egy másmilyen fajta tenyésztőnél? Okos tanítható? Ugatós? (lakásba lenne)

2021. márc. 28. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megfelelő lenne első kutyának.

Nekem nincs, viszont tájékozódtam róla.

A szem és fül gyulladásokra, betegségekre fel kell készülni.

Nem mondanám nagyon drága kutyafajtának a mostani árakhoz képest, 120-150ezer Ft körül szerintem már tudsz venni.

Okos kutya, az alap trükköket gyorsan megtanulja de akár nehezebb dolgokat is képesek megtanulni.

Én nem mondanám nagyon ugatósnak, viszont ha megszólal a csengő egész biztos jelezni fog.

Remélem segítettem :)

2021. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem frankó kis kutya, nekem nagyon tetszik és szimpatikus.

Jól tanítható, de nem ugatós, inkább alap jelző kutya, vakkant párat a csengőre.


Szerintem nem annyira olcsó, 120-ért nem hiszem hogy találsz... Majd kérlek írd meg, milyen árakkal találkoztál, mert engem is nagyon érdekel, tervben van nálam is a beszerzése.

2021. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

160 ezret mondtak ott ahol érdeklódtem, viszont láttam 70 ért is hirdetésbe, de az gondolom szaporitó. Sztem ez valahol 150 körül van mindhenhol, pedig yorki, bischon már 100-120 ért is van ugyanúgy tk-val, jó kennelből... Nekem meg bezzeg ez a fajta kell.


Köszi a válaszokat.

2021. márc. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!