Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "Rózi" (Rosie) jó kutya név?

A "Rózi" (Rosie) jó kutya név?

Figyelt kérdés

Szerintem nem olyan gyakori, legalábbis én még nem láttam kutyát akit így hívtak. A sima Róz (Rose) sztem túl öreges, a Rosie név valahogy nekem kedvesebben/cukibban hangzik.

Kistermetű szuka kutya neve lenne.

Eddig ez nálam a befutó név. Mondjátok el nyugodtan ha nem tetszik akkor is, vagy ajánljatok más ilyesmi nevet.

Szavazást is csatolok, de persze nem ez alapján döntök csak érdekel az emberek véleménye.



2021. márc. 28. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó név
Nekem nem tetszik
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a nevet szeretném adni a kutyámnak.Vagyis hasonlót.'Rose',de a becenév ua. :D
2021. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még, de aranyosan hangzik. Kicsi lány kutyának szerintem szuper :)
2021. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A spitz mentésnél volt egy ilyen nevű kutya pár éve, amikor kutyát kerestem, ő volt az egyik jelöltem. Hozzá nagyon illett ez a név. Remélem, már nem gazdikereső.
2021. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hülye divát már ez. A kutyának is angol nevet kell adni? Bár végülis az Rózi a Rozália becézése, nem is rossz :)
2021. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Elég tucat, divatos név. Csak ln egyedül 6 Rose, Rózi, Rózsi kutyát ismerek. De aki szereti az ilyet, annak persze jó.
2021. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért akkor szerintetek mi az ami 'kutyanév' és adható egy kutyának és nem botránkoztatja meg a buksimániásokat?

Nem lehet minden kutya süti,pajti,bodri meg rex..

2021. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!