Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi, puli vagy inkább pumi...

Mudi, puli vagy inkább pumi lakásba?

Figyelt kérdés
Kizárólag benti kutya lenne, napi 2-3 órát sétáltatnánk, lenne játék, szabadon futkosás benne. Futni is tudnánk vele ha igényli, nyáron úszás, ha megszereti a vizet. Bérlakás lévén jó lenne ha nem lenne olyan ugatós. A mudi vagy mudi keverékek nagyon tetszenek, hozzám illőnek érzem a habitusát. Főleg tapasztalt emberek véleményét olvasnám és nem okoskodókét. Ajánlhattok más hasonló méretű és habitusú fajtát is.

2021. márc. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
33%

Most csak a kérdező kedvéért rákerestem ezekre a kutyákra és minden oldalon világosan le van írva, hogy lakásba nem ajánlatos tartani.

Én is le lettem itt szólva, amikor azt tanácsoltam, hogy előbb böngésszen a neten és ha talál olyan kutyát ami tetszik neki és megfelelő az életviteléhez, akkor kérdezzen itt róla. Olyan sok jó kutyás oldal van, akár külföldiek is, nem hiszem el, hogy nem talált az igényeinek megfelelőt és még mi lettünk leszólva amiért nem javasoltuk ezeket...

És jöhetnek a lepontozások nyugodtan, mindannyian tudjuk, hogy igazam van ;)

2021. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
40%
Ha a cél a szomszédok magadra haragítása állatkínzással fűszerezve, akkor ezek közül bármelyik kutya megfelel. Mindhárom kutya ugatós mivel pásztorkutyák. Egy ilyen kutya lakásban szenved ezért már csak unalmában is bármit meg ugat ha csak egy légy zümmögést hall, vagy nyílik 5 emelettel feletted egy ajtó azt is. Nagy a mozgásigényük, 2-3 óra sétáltatás csak arra elég neki, hogy a dolgát elvégezze, meg hogy egész nap szenvedjen a vágytól, hogy végre mehessen sétálni. Ha mindenképp állatot akarsz tartani vegyél inkább macskát lakásba, persze az is állatkínzás, mert nem tud a szabadban lenni, de legalább a környezetedben élők idegeit nem rombolod.
2021. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!