Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya alapfelszerelés:...

Kiskutya alapfelszerelés: miket vennétek, mi az, ami felesleges?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy miket vennétek érkező kiskutyának felszerelésként.


Milyen boltokat, márkákat, termékeket ajánlanátok?


Mi az, ami feltétlen szükséges, és mi az, ami nem annyira kellett, vagy csak később?



2021. márc. 29. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

A következő márkákat szeretem: Bende, Julius K9, Gappay, Musher, Josera.

Szeretem Puppyhandmade felszereléseit is.

2021. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kicsibarany ***** válasza:
91%
Kintre vagy bentre? Sétálni vinnéd? Milyen fajta? stb. (akitának pl nem nagyon vennék labdát vagy frizbit)
2021. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bentre, sheltie.


Sétálni, kutyasuliba, hobbiszintű agilityre is.

2021. márc. 29. 15:02
 4/9 kicsibarany ***** válasza:
88%
Kosarat ésvagy párnát, pórázt, nyakörvet, hámot, labdát, klickert, jutifalat tartót, fésűt
2021. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Kozmetikához ajánlanám a Gliss Kurt, ha befújod picit a szőrét, könnyebb lesz kifésülni!
2021. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. márc. 29. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Kajás, vizes tál mindenképpen. Agility cuccokat egyelőre ne szerezz be, elég akkor, amikor már jobban benne vagytok, úgysem mindent fogtok tanulni egyszerre, és akkor is előbb jobb kijárni pályára gyakorolni, mielőtt bármire is beruháznál.

Mivel hosszú szőrű, élősködők elleni nyakörvet ne vegyél, én is megspóroltam volna ezt a kört, ha előre tudom, de még tájékoztatókról is szeretik lespórolni ezt az infót, hogy hosszabb szőrű kutyáknak nem jó. Külső védelemnek jó lehet spot-on, élősködők elleni sampon, plusz belső védelem.

2021. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima nyakörv, póráz pl anione, úgyis kinövi.


Fekhelyeket nem tartom létfontosságúnak, ha szeret rágcsálni, max tönkreteszi, elég pár pokróc, amúgy meg mindegyik kutyám az ágyon vagy kanapén kötött ki :)


Játékokból jó minőségű labdák pl chukit, polárból fonott hosszú játékok vagy ilyenek: [link] ezt viszont sose hagyd előtte.


kullancs, bolha, szívféreg elleni védelem, én nextgard spectrat adok, nem tudom, h kölyöknek mehet-e


ha agilitizni akarsz pár bója, egyensúlypárna, meg trixies kajagép.

2021. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Royal canin táp

3-4 különböző tematikájú játék

Labda - chuckit

Sima fressnapfos rágóka

Szó szerint szemtelen plüss. (hogy ne rágja ki a szemét)

Fekhely (akár szőnyeg)

Enni-inni tál

Póráz

Kutyaszar zacskó😅

Hirtelen ennyi jutott eszembe

2021. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!