Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vigyem állatorvosh...

Szerintetek vigyem állatorvoshoz a kutyám? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Egyszer csak azt vettem észre, hogy kihányta, amit korábban kapott enni a nap folyamán. Azt gondoltam, hogy gyomorrontás. Aztán láttam egy döglött patkányt is mellette, de még egészben volt.

Nem tudom biztosra, hogy lenyelte e és utána hányta ki ahogy abban sem, hogy mérgezett volt e a patkány. De meg van rá az esély, hogy az volt.

Olvastam olyat is, hogy nem lesz baja, de olyat is, hogy vigyem állatorvoshoz. Mivel végül nem ette meg nem gondolom, hogy bármi baja lehetne tőle. Hiszem ha le is lenyelte nem lehetett sokáig benne hamar visszakijött így meg sem emésztette.

Szerintetek?



2021. márc. 29. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Le leszek pontozva, de én hasonló esetben nem vinném, nincs végtelen időm és pénzem...

Ha ezzel állatorvoshoz vinném, akkor gondolom minden hasonló dolognál, ahol nagyon kevés százalék esélye fennáll annak hogy baja lehet. Akkor pedig 5 percenként mennénk orvoshoz.


Ha nincs megemésztve a patkány, akkor ha mérgezett is volt, nem okozhat problémát... És ugye lehet hogy meg sem ette és nem is Ő hányta ki.

2021. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lennének további tünetei. Lihegés, fekvés, nem iszik nem eszik, szokatlan viselkedés, akkor igen.
2021. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát, én elvinném, biztos, ami biztos. Ha nincs baja, nem kerül sokba, de mire kiderül, hogy mégis baja van, esetleg már késő lesz:(
2021. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám olyan, hogy ami nem tetszik neki úgymond, azt kirakja. Sok sajtot kapott egyszerre, kihányta, világítós hóember felét megette, kihányta.

Ebből adódóan arra gondolok, hogy nem véletlenül hanyta ki. Nem lesz baj, nyugi

Írj mi lett vele

2021. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hála az égnek minden rendben vele.
2021. márc. 31. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!