Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok tapasztalatokat kutya...

Írnátok tapasztalatokat kutya és villanypásztor témával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Nekem a kutyám hajlamos volt mindig az ásásra, és gyakran átment a szomszéd kertjébe kutyákkal játszani, viszont sajnos előfordult, hogy a szomszédunk tyúkjait levadászta. Hihetetlen vadászösztönnel rendelkezik, mi is tartunk tyúkokat, hogyha kiszabadul biztosan levadássza őket, eddig 20 db.-ot biztosan megölt. Amikor ott vagyok nem foglalkozik velük, nem bántja őket. Erre is szeretnék tanácsot kérni.

2021. márc. 30. 07:59
 1/6 A kérdező kommentje:
A villanypásztorral kapcsolatosan meg tegnap raktuk fel és egyszer megrázta őt és szegénynek depresszív tünetei vannak. Ki sem mer mozdulni, ehhez hozzá szokik egy idő után, hogy a kerítést bizonyos helyeken ne közelítse? Nem akar kínozni és nem szeretném, hogyha így kellene leélje az életét, szóval hogyha nem fog jól funkcionálni ez az opció más alternatívát kell kitaláljak.
2021. márc. 30. 08:01
 2/6 A kérdező kommentje:
akarom*
2021. márc. 30. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg csak megijedt. A legtöbb villanypasztoros kutya ezt csinalja.. Megijed utana a kozelebe nem akar majd menni (szerencsere). Ido utan megszokja hogy hol van a hatar, es tudni fogja meddig mehet a kertben. Ha tenyleg ilyen tamado a tyukokkal szemben szerintem ez a legjobb megoldás. Nyugi tobbszor nem fogja megkiserlni.

(megjegyzem azert valami gond lehet a nevelessel, nalunk 3 vereb van, de megprobalni nem mernek (mar) hogy kinyirjak a csirkeket, kiskorukba megtanultak hogy nrm szabad).

2021. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogja szokni! Nálunk is élet vidámak a kutyák , viszont legalább a villanypásztor közelébe nem megy már.

Mellékesen megjegyzem , én se szívesen megyek mióta véletlen hozzányúltam 😂

2021. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem szeretik egymást. Nálunk a rókák ellen van feltéve ennek ellenére a bolondos kutyám is belefut gyakran nyuszog párat azt 10 perc után kiheveri. Ő mondjuk nem tanulta meg a leckét de tud vele együtt létezni
2021. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csk megilyedt! Ne izgulj.
2021. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!