Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig él egy keverék kutyus?

Meddig él egy keverék kutyus?

Figyelt kérdés

Olvasgattam erről a neten, mert van egy 7-8 éves keverék kutyusom.

Meddig lesz olyan játékos és fürge mint amilyen most? Nagyon szeretném ha sokáig velem maradhatna még!<3

Nem tudom mi lenne velem nélküle:'(


2021. márc. 30. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
A keverék kutyák általában tovább élnek, mint a fajtiszta társaik. Ellenállóbbak a legtöbb betegséggel szemben is, mert nincsenek túltenyésztve. Tehát egészségesebbek is.
2021. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy van tartva, etetve, és hogy kap orvosi ellátást.
2021. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%

Jaj de cuki lehet, mutass róla képet kérlek, mindkét fajtát imádom!❤️

A német juhász sajnos beteges fajta, szerintem pont abban a korban van most, hogy legalább évente egy teljes kivizsgalas (verkep + daganatokra) szükséges lenne, hogy meg tudd előzni a bajt időben. Az a baj, hogy mire észre veszed hogy valami nem oké, addigra már túl késő, pedig ha időben elcsipted volna, lehet megmenthetted volna vele... Nekünk mindkét német jucinkat daganatban vesztettuk el 8-9 évesen. A corginak a gerincevel lehet esetleg gond, róluk sokat nem tudok. Szóval szerintem lassan ideje a jó minőségű senior tápnak, esetleg néha kiegészítő vitaminok, ízület védők is mehetnek (orvosi konzultáció után persze), és mondom, évente egy nagy kivizsgálás. Én tuti így fogom csinálni majd, ha az én kutyám is ennyi idős lesz.

2021. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
97%
Sok boldog hosszú együtt töltött évet kívánok nektek!!!
2021. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!